Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megbántottam azt a fiút akit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vikki25 kérdése:

Megbántottam azt a fiút akit a világon mindennél jobban szeretem. Ezért szakitott velem. Mit tehetnék hogy ujra megbizzon bennem? Mit tegyek hogy újra az enyém legyen?

Figyelt kérdés
Ivott sokat, sírt, és egésznap rolam beszélt nem tudta abbahagyni. Azóta is beszél velem, mert nem tudja megállni hogy ne irjon.
2017. okt. 2. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
mivel bántottad meg attól függ
2017. okt. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azthittem kamu a gyerek,ezért elkezdtem beszélni a volt exével.Hát...elmondtam mindennek,azt mondtam szakítottunk,pedig igazából nem. De előtte 2 napig nem beszélt velem a barátom,és megbántott.
2017. okt. 2. 16:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég nagy bunkóság kibeszélni a másikat. Beszéld meg vele a dolgot. ez az egy megoldás van csak.
2017. okt. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!