Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Velem csalja a baratnöjèt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem csalja a baratnöjèt, mit tegyek lépjek ki ebböl a kapcsolat félèböl?

Figyelt kérdés
Szoval van egy fiu akinek van baratnoje par eve,nincsenek ossze koltozve semmi ilyesmi es en meg ez a fiu egy par honapja egyutt vagyunk ez csak egy baratsagnak indult de valahogy tobb lett belole,nem fekudtunk mèg le egyszer se Es semmi ilyesmi nem volt csak csok,csak szimplan jol erezuk magunk egymas tarsasagaban,lassan kezdem megszeretni de ez nem mehet igy tovabb,nem tudom ott hagyni de viszont nem mehet ez tul sok ideig mert nem fer a baratnojevel szemben tudom eddig Se volt fer de Ez a fiu mar nem unja a baratnojet de nem tudja ott hagyni en tobbszor Es mondtam hogy ez nem mehet mèg sok ideig Es mondta hogy de nem tud vele szakitani,ez a fiu nagyon figyelmes Es aranyos ès zavarja ha mas fiuval talalkozok,ès làtszik rajta hogy nem azert foglalkozik velem mert le akar fektetni.Nos a kerdesem az lenne hogy szerintetek hagyam ott vagy mondjam meg neki hogy mostmar ideje lenne dontenie?(es tudom ha èn ossze jonnek vele velem is megtene ezt).(bocsi a helyes irasert)

2019. aug. 22. 02:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Te nagyon hülye lehetsz!

Hogy lehet így írni?

2019. aug. 22. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Most nem olvastam àt mert sietem,ès a javitó is folyton àt javít szavakat pèldàul :az=ax ès nem tudom mit csináljak vele ès persze èn se irok helyesen annyira ,de köszi hogy felhívtad rà a figyelmem ès megprobàlom kijavítani a helytelen szavakat😊
2019. aug. 22. 04:40
 3/11 A kérdező kommentje:
Kicsit össze szedetlenül irtam le de nem az eröségem a fogalmazás és nem tudtam ezt hogy irjam le,mert nem akartam túl bonyolítani,és ahogy vissza olvastam egy pár szót rosszul irt le mármint nem azt írta oda amit én irtam (a javito)
2019. aug. 22. 04:45
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem magad kellene döntened.

Kell neked ez a srác vagy sem? Azt veszem ki a szavaidból hogy bizonytalan vagy és tőle várod a helyzet megoldását.

Mondd meg neki ha érzel felé valamit és beszéljétek meg. Ha nem hagyja ott a barátnőjét,akkor azt tanácsolom lépj tovább ne húzd az idődet mert felesleges.Tudom kegyetlenül hangzik de tényleg ez az igazság.

2019. aug. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 qkker1 ***** válasza:
72%

"Most nem olvastam àt mert sietem,"


Hova a retekbe sietsz, becsöngetnek?!

2019. aug. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a mostani baratnojevel megtette ezt, akkor veled is meg fogja, nem gondolod?

Ez a fiu nagyon gyenge jellemu, hagyd a francba inkabb.

2019. aug. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
A kérdésed végén írod, ha összejönnél vele akkor veled is ugyanezt csinálná. Innen kezdve nincs miről beszélni, keress olyat aki szeret, becsül, te vagy neki az egyetlen.
2019. aug. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Megtalálta a zsák a foltját.
2019. aug. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#4 Igen kell nagyon is,ès szeretném ha együtt lennènk Csak felèk hogy velem is ezt csinálja egy pàr èv utàn.Volt már arrol szó hogy befejezük de nem tudtuk megtenni.Köszönöm hogy vàlaszoltál és hogy segitetél szerintem is megfogom beszelni vele a dolgokat.
2019. aug. 22. 15:09
 10/11 anonim válasza:
50%
Na, sikerült megbeszélni?
2019. aug. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!