Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van itt olyan, aki interneten...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki interneten ismerte meg a mostani párját, vagy egy régebbi barát/barátnőjét? Ha igen, ti mennyi idő találkoztatok először? Azonnal összejöttetek vagy először csak barátok voltatok?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok ilyen helyzeten, csak gondolkozok az internetes ismerkedésen és érdekelne pár ember tapasztalata, története :)

17/L



2019. febr. 13. 09:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a neten ismertem meg a párom, de nem társkeresőn, hanem egy játékban. Másfél hónap után találkoztunk először és másfél évig barátok voltunk, mert akkor neki is meg nekem is volt párunk. De azoknak vége lett, mi meg közben annyira egymásba szerettünk, hogy hamarosan 5 éve leszünk együtt, 3 éve együtt élünk és majdnem 1 éve házasok vagyunk
2019. febr. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Kétszer ismertem meg neten, 1 hét után találkoztunk mindkétszer mert megoldhato volt. Előző barátnőm majd 4 évig volt csak meghülyült. Mostanival 3 hete vagyok együtt.
2019. febr. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Az internet azért is létezik, hogy te ismeretlenekkel barátkozz, azt neked kell eldönteni, hogy hol szeretnéd, akár itt is lehet. Az évek alatt pár barátra tettem szert, de ezeket a kapcsolatokat ápolni is kell, nem csak a levegőbe beszélni, meg is kell ám tartani, különben idő pazarlásnak lehet vélni, ha nem jön össze. Legyél nyitott, legyen mindig egy adott téma, amit feszegetni lehet, és akkor jó irányba haladsz, jó szórakozást!
2019. febr. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
online játékban ismertem me a barátomat, kb 5-6 hóapra rá találkoztunk (Angliában él, én Mo-n), 2 éve vagyunk együtt, pár hónap múlva költözök ki
2019. febr. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

Ez szerintem teljesen emberfüggő.

Én is ismertem meg interneten embereket, van akivel azóta sem találkoztam. Itt gyakorin is szert tettem ismerősökre. Fokozatosan átmentünk viberre, majd facebookra.

Attól függ, hogy mik a szándékaid, illetve a másik félnek, mennyire passzoltok, stb... De persze vigyázni kell, sokan csak ki akarják használni a másikat.


24F

2019. febr. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Én lassan 7 éve ismerem a páromat, ebből 2 éve vagyunk együtt. 14 évesen volt egy zenei facebook oldalam a barátnőmmel, ahova ő egyszer kommentelt, de én nem láttam mit írt, ezért bejelöltem. Persze rám írt, hogy te meg ki vagy, nekiallunk beszélgetni, aztán így néhány havonta-évente váltottunk pár szót. Messze laktunk egymástól, meg azért az 5 év korkülönbség ennyi idősen nagyon sok, nem is jutott eszünkbe, hogy több lehet belőle. Aztán munka miatt abba a városba került, ahol én is lakom. Emlékszem, még az akkori barátomat kísértem ki a vasútra, mikor ő elment mellettünk, és bár sose találkozunk előtte, akkor megismert, én is őt, de nem beszéltünk élőben, csak aznap rámírt, hogy helóka láttalak. :D Megint eltelt több mint egy év mielőtt újra írtunk egymásnak, de aztán mindketten kikerültünk az akkori kapcsolatunkból, és végül egy koncerten találkozunk "igaziból" :D
2019. febr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Interneten ismertén meg a páromat, szlovák közösségi oldalon. Ahogy elkezdtünk írni, 2 órával később elmentünk egy kávéra, este ismét találkoztunk. Azóta is együtt vagyunk, jegyben járunk . 1 hónap után köztünk össze 4 évvel ezelőtt. 2,5 éves a közös gyerekünk, idén házasodunk.
2019. febr. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Előző vagyok, bocs a hibákért. :-) Költöztünk akartam írni
2019. febr. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
És ismertem
2019. febr. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!