Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Baromira zavarba jövök csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baromira zavarba jövök csak hebegek habogok, mit csináljak? 16F

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban aki szerintem gyönyörű. Még ilyet nem hallottam de olyan csodaszépen molett. Nagy mellei vannak, széles csípő vákony derék, nagy fenék, formás lábak. Ő műkorcsolyázik versenyszerűen mi meg a haverjaimmal csak szeretünk járni korizni mindig próbálok úgy menni korcsolyázni hogy előtte nekik van edzésük. Nyálcsorgatva tudom órákig nézni a kecses mozdulatait, és ahogy nevet ahhwww imádom. De ha beszélek vele mindig zavarba jövök de ő mindig kedves, aranyos és mindig mondja hogy nem kell félni nem harap. Szeretném elhívni randira de nagyon izgulok, a srácok pedig csak nyomjá hogy hívjam már el és cukkolnak vele. Segítség!!!

2019. aug. 25. 19:43
 1/8 anonim válasza:
Hány évesek vagytok?
2019. aug. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hívd el. Menj oda hozzá és kérdezd, meg hogy lenne kedve csinálni valamit/találkozni valamikor.
2019. aug. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 Mint írtam én 16 és ő is annyi

#2 csak nagyon félek hogy mit fog mondani.

2019. aug. 25. 21:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Szard le hogy mit fog mondani ha nem próbálod meg akkor csak elveszted minden esélyed. Próbáld meg mert különben később azon fogsz rágódni hogy "miért voltam ilyen hülye" stb ha megpróbálod és elutasít idővel elfelejted, viszont többnek fogod érezni magadat. Igazából csak akkor égő ez az egész ha utasítás után is próbálkozol. Különben meg hogyha 16 évesen bepróbálkozol nála akkor abban biztos vagyok hogy valamilyen szinten értékelni fogja. Vegyél erőt magadon, és csapj le a megfelelő pillanatban. Ne fosd össze magad ha nem, akkor majd kerülöd ilyen egyszerű, ha normális akkor mondjuk úgysem fog akkora ügyet csinálni az egészből. 16/F
2019. aug. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"[...] ő mindig kedves, aranyos és mindig mondja hogy nem kell félni nem harap."

A szöveged alapján a kishölgy nyított feléd és küldi a jeleket, legalábbis ez a "nem harapok" egy intenzív bátorítás. Nyugodtan megkérdezheted, hogy volna-e kedve közösen valamihez (a valami helyére egy tetszőleges program illeszthető), nem is kell a randi szót okvetlenül használni, érteni fogja, hogy mit szeretnél.

Egyébként ha órákig nyálcsorgatva bámulod, akkor érezhető, hogy tetszik Neked, és a lány ennek ellenére/ezzel együtt foglalkozik Veled, nem kizárt, hogy ő is várja már, hogy elhívd.

2019. aug. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát jó köszönöm
2019. aug. 25. 22:42
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Azóta van valami?

2019. aug. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elhívta randira. Azóta már 3 randink volt és alakulnak a dolgok szerintem
2019. aug. 30. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!