Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki szeret engem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Davex011 kérdése:

Van egy lány aki szeret engem meg én is őt tudjuk is és félek hogy egy idő mulva már nem fog szeretni?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy ő másik városban lakik mint én és ez miatt nem birunk találkozni.Egy táborba ismerkedtünk meg.És bármennyire akarok vele találkozni nem lehet hisz körülbelül 36km-re vagyunk egymástól
2019. jan. 13. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Lépni kell tetya, mert a csaj nem fog a végtelenségig várni. Van buszjárat a két város között?
2019. jan. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na ne röhögtess


Nem egy ismerősöm van távkapcsolatba 50 km-vel. Én is 200 km-re vagyok a barátomtól. Meg lehet oldani azt a találkozót. Emeld fel a feneked szálj buszra vonatra villamosra és uccu neki.

2019. jan. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100kmre van a barátnőm mindig megtudtuk oldani a találkozót
2019. jan. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennyi energiát nem érdemes bele fektetni aki 36km van!
2019. jan. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lépned kell. A szerelemre pedig sosincsen garancia. Vagy megmarad vagy nem
2019. jan. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!