Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan közeledjek felé gaaaaaa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek felé gaaaaaajz? , help

Figyelt kérdés
Nagyon de tényleg NAGYON bejön egy srác akivel most újra egy suliba fogok járni, nem igazán ismer, talán 1-2x hallotta a nevemet:/ Mielőtt a bátyám érettségizett joba voltak és tőle meg egyéb kutatások segítségével elég sokmindent megtudtam róla. Gólyatáborban ott volt (ő végzős, de csak 2,5 ev van köztünk és nem volt még barátnője), 1-2 találkozott a tekintetünk mert azért a 2 nap alatt párszor elmentünk egymás mellett meg ilyesmi. És egyébként rengeteg de tényleg RENGETEG közös van bennünk és nagyon szeretnék vele jóba lenni!! Aztán meg majd lesz ami lesz. Ilyen alap dumákat ne írjatok,hogy "nem veszítessz semmit ha odamész stb stb" ugyanmár te is tudod,hogy veszítek
2019. aug. 28. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
60%

Ilyen kétségbe esett ribizli senkinek sem kell.

Szerintem fogd vissza magad és lépésenként közeledj felé, és ne görcsölj azon hogy mi lesz ha nem jön össze mert igy biztos nem jársz sikerrel.

2019. aug. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 palfydanka ***** válasza:
44%

Próbálj meg egy társaságba kerülni vele, ha összetartó a sulitok valoszinűleg nektek is van olyan hely a városban ahova leginkább járnak bulizni/inni

Próbálj meg a haverjaival is jóba lenni, vagy olyanokkal akik a haverjaival vannak jóba

Próbálj egy buliba keveredni vele, hidd el részegen nem félsz majd odamenni;))) ( saját tapsztalat lol )

2019. aug. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Küldj neki jeleket pl próbálj szemezni vele mosolyogj rá és ha tetszeni fogsz neki akkor majd ő is küld jelet. Nagyon nem tudok mást mondani en is szemeztem egy lánnyal az osztályban 3 évig és tökre sokat érdeklődtünk egymás iránt de nem mentem oda hozzá beszélgetni mert féltem is tőle mivel olyan fullos lány, hogy 🥴😨... amúgy neki sem volt még pasija es élégge félénk lány úgyhogy elhalasztottam életem szerelmét
2020. máj. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!