Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez a szöveg jó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a szöveg jó lenne egy lánynak? Saját készítésű!

Figyelt kérdés
Az arcod gyönyöre minden pillanatban elkápráztat ahogy rád, vagy fényképedre tekintek . Szemed oly gyönyörűen ragyog ,mint a nyári nap .Arcod selymes és fehér, akár télen a frissen hullott hó. Akárhányszor rám pillantassz szépségedtől a hidegség oly gyorsan akár egy esőcsepp esik le a földre, úgy siklik végig a hátamon , majd arra gondolok "hogy lehet valaki ilyen magával ragadón elkápráztató ?".

#lány #tini #szerelem #szöveg #szív #szerelmes szöveg
2019. aug. 29. 07:52
 1/10 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Én fiú vagyok de tetszik a szöveg
2019. aug. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tisztellek,h vannak még ilyen srácok,akik versbe figlalják az érzéseiket!☺Ahogy olvastam,elmosolyodtam!Tetszeni fog neki,és igen,jó ez a szöveg!
2019. aug. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon függ attól, hogy a lány mit érez irántad. Mert ha semmit vagy max barátságot akkor ezt a szép versikét giccsesnek fogja tartani. Ha vonzódik hozzád akkor a legszebb vers lesz neki amit valaha is olvasott.
2019. aug. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
69%
pfejj bzdmeg
2019. aug. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Ha szereti a fellengzős szöveget, tetszeni fog neki.

Ha mindkét lábával a földön él, giccsesnek tartHATja - és éppen ezért nem jön be neki,

2019. aug. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Hát, szerintem a lányokat magabiztossággal, jó humorral és odafigyeléssel lehet levenni a lábukról, nem ilyen dinamizmus nélküli nyálaskodással. Marmint úgy sejtem, csak simán tetszik egy lány, és ahelyett, hogy elvinnéd valahova hogy megismerjétek egymást, inkább egy ilyen bók-halmaztól várod, hogy meggyőzze, szerintem ez kevésbé jó taktika.
2019. aug. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem túlzás ilyennel idítani, ha már a baràtnőd lenne akkor oké.
2019. aug. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Első sornál abbahagytam az olvasást, mégpedig azért mert ez már nem divat! Én is írtam ennél jóval hosszabb sorokat régebben (15 lehettem) és nem nagyon jött be. Lehet ha a barátnőd lenne akkor értékelné de így ciki és én is koppantam. Persze vannak romantikusabb lányok is de ritka ebbe a világban aki èrtékeli az ilyeneket. Hagyd meg későbbre mikor már együtt vagytok és látod rajta hogy romantikus alkat... ez a legjobb tanács szerintem . Good luck! 😅
2019. aug. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon szép szöveg, nagyon romantikus, de kicsi az esélye, h bejön neki. Csak gondold el, milyen szituációban adnád elő? Chaten? Kapnál rá 3 szívet, meg egy "jajj de cuki vagy", ha pedig előben, könnyen kínos helyzetbe kerülhetsz. Nem leszólni akarlak, de erre ma már nem nagyon van igény ilyen téren. Légy magabiztos, légy laza, de céltudatos, és máris többet érsz, mint a "verseddel"
2019. aug. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát ez aranyos de vicces :)

Kicsit kuncognék, akkor is ha a crushom mondaná.

2019. aug. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!