Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ha van egy olyan lány,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha van egy olyan lány, aki nagyon kedvel titeket, és ezt közli is veletek, (de még nem ismeritek h milyen belülről) és külsőre szép, de nem az esetetek, akkor nem adtok neki esélyt?

Figyelt kérdés

Volt már olyan veletek,amit fent írtam?


És ha pl végül megtetszett nektek a lány,mert mindig akart találkozni,sokszor mondta h nem tud titeket nem kedvelni,hívott titeket,(pl h rendben haza e értetek),utána meddig voltatok együtt?


(Lehet néhol rosszul ragoztam,azért bocsi!;D)



2019. aug. 29. 07:59
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Én adnék. A belső nem látszik elsőre, meg kell ismerni hozzá a másikat. Majd ha megismertem eldöntöm, hogyan tovább.
2019. aug. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Ha nem az esetem akkor nem,külső megfog belső megtart.Illetve nem szeretem a nagyon nyomulós lányokat.
2019. aug. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha ő kedvel,ismer belülről,ergo én is őt valamennyire. A kérdés értelmetlen.
2019. aug. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Mondanám neki hogy köszi, jó barát vagy.
2019. aug. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Lazy Lover ***** válasza:
91%
Igen nálam nem minden a külső
2019. aug. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De szerintem adnék esélyt
2019. aug. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%

Tuti nem adnék esélyt!

Jó, nagyon fontos a belső, de ha kicsit sem jön be, nem tudnék vele járni...


Én jártam már így. Minden nap írt, mindig találkozni akart. És rendes, jófej volt ugyan, sose viszonoztam neki semmit, egyszerűen nem tudtam, nem is akartam, aztán pedig már olyan nyomulásba csapott át, hogy kalap-kapát megmondtam, hogy hagyjon! Kicsit meg is bántottam szerintem a lányt.


De alapból, mint előttem is írták ez a nyomulás főleg egy lány részéről elég szánalmas, meg még az esetem se volt, így esélye se maradt sajnos...

2019. aug. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
3. Úgy értem h a lány sem ismeri,csak meglátta,és tetszett neki ahogy viselkedett a srác!A lány részéről ilyen szerelem első látásra!
2019. aug. 29. 12:48
 9/10 anonim ***** válasza:

#8: Látszik, hogy nem voltál még szerelmes

. Majd ha tudod mi az, ezt nem fogod annak hívni.

2019. aug. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Engem a belső érdekel, ha külsőre nem nagy a "taszitás" (márpedig ritka az ilyen mert nekem a modell szerű lányok azok akik inkább nem jönnek be annyira:D) akkor adnék neki esélyt, bár még soha az életbe nem volt még csak hasonló se velem sajnos..

18f

2019. aug. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!