Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti hisztek abban, hogy ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek abban, hogy ha valakinek olyan belső tulajdonságai vannak, akkor nem is nagyon törődnek a külsővel?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy az ember nyilván ápolt, és igényes megjelenése van. De itt most arra gondolok, ha van egy nagyon helyes srác és van egy lány aki nem valami szép, vagy nem valami vékony, vagy talán egyszerre a kettő, de olyan személyisége van ami tényleg kevés lánynak van meg és a srácnak ez tetszik? Ti félre tennétek az előítéleteteket? Ti összejönnétek ezzel a lánnyal? Még akkor is, ha bármilyen csajt megtudnátok szerezni?


Szimplán kiváncsiságból tettem fel ezt a kérdést mielött valaki neki állna kiforgatni a szavaimat. 😄 mindenki válaszát várom, lányokét is ha van fordítva ilyen helyzet. :D


18L



2019. máj. 7. 19:56
 1/7 anonim válasza:
54%

én úgy vagyok vele, hogy külső megfog, belső megtart. ennél a kérdésnél viszont pont fordított helyzet van, de azért én lányként leírom a véleményemet és a gondolatmenetemet, hátha tudok választ adni a kérdésedre.


én, ha elkezdek beszélni egy olyan fiúval aki csúnyácskább vagy éppen csak nem az esetem, akkor alapból nem úgy tekintek rá, mint egy potencionális barát jelöltre. ha beszélgetünk és kedves, jó fej, akkor persze megkedvelem, de nem tetszik meg és nem is szeretek belé. de lehet olyan, hogy a belső személyiség tényleg elfeledteti, hogy milyen is az ember külsőleg.


ez igazából a fiún múlik, hogy ő milyen fajta.. lehet az a "szőke nagymellú plasztik" legyen vagy a "kedves, aranyos, okos"..

2019. máj. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Engem inkább a belső érdekel, nem a külső. Attól hogy nem úgy néz ki mint azt a társadalom diktálja, még lehet szép. Például az én szememben. Mert a szépség mindenkinek más, nekem meg pont nem az a szép amilyen egy mai tipikus lány (vagy amilyen akar lenni).
2019. máj. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Igazabol, ha valaki nem tetszik kulsoleg, nem tudnek hozza vonzodni.

De mindenkinek mas jon be, volt mar olyan baratom akirol mindenki valtig allitotta, hogy nagyon ronda nekem megis tetszett ahogy kinez. (Eleinte a belsoje is, csak hamar kiderult, hogy igazabol mekkora patkany)

2019. máj. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Őszinte leszek.

Ha tudnám valaki vagy valami által, hogy tényleg nagyon jó belső tulajdonságai vannak, és a személyisége is ritka, akkor biztosan megpróbálnék legalább beszélgetni vele. Ha egy minimális vonzalmat is tudok érezni vele kapcsolatban, akkor persze, miért is ne. De ha nem érzek egy csepp vonzalmat se, úgy szerintem hagynám. Nem kell, hogy őrült mód szerelmes legyek, de abban szerintem mindenki egyetérthet, hogy egy minimális vonzalom muszáj.

Ettől függetlenül, a külső k**vára nem ér semmit se. Az alma is lehet hogy kívülről szép, de ha belül rohad, hát szóval érted.. Amennyiszer pórul jártam a jobbnál jobb személyiséggel rendelkező lányokkal, inkább kevésbé fektetném a külsőre a hangsúlyt. Vannak ezerszer fontosabb dolgok.


19f

2019. máj. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Hagyjuk mar ezt ugy utalom mikor alszenteskedik mindenki.

Az elso mindig a kulso az ami dönt a szépség stb (bar igaz h valamilyen szinten a szepseg relativ es ugye mindenkinek mas ez viszont azon nem valtoztat h aki atlagosan szepnek van tekintve mindenki altal az szep aki pedig az ellenkezoje az meg csunya,nem igazan lesz olyan ember aki egy csumyara azt mondja h szep mind1 ez egy masik tema)szooval miutan a kulseje megfogott a belso meg tud tartani ez igy van es nincs forditva HA MEGIS akk nem tartana tul sokaig mivel mindig kuszkodnel a kinezetevel. Ilyen a vilag ezt nem tudja sebki sem megvaltoztatni ez van viszont azt ne hitessetek el allszentek h egy dagadt pattanasos csunya emberrel osszejonnetek ha "annyira"jok a belsotulajdonsagai...nem....max ha mar csak az marad. Sajnalom de az elet ilyen szempontbol tenyleg egy gonosz hely xD

2019. máj. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
előttem szólóval értek leginkább egyet. szerintem, amivel a nem túl előnyös külsőt lehet kompenzálni, az a nagypofájúság és rámenősség, nem mondom hogy ezek jó tulajdonságok, de az emberek nagy része nem szeret küzdeni, szóval lehet hogy inkább beéri egy nem olyan szép emberrel minthogy erőfeszítést kelljen tennie. én ezt így látom a saját szemszögemből, mert nekem pár évvel ezelőttig elég pattanásos arcom volt és kicsit el is voltam hízva, akkor nem kellettem senkinek, most meg hogy lefogytam és rendbejött a bőröm állandóan ismerkedni akarnak velem, pedig szerintem a személyiségem baromira nem változott semmit. Persze ezt elfogadom, nyilván én is jelentősen törődök a külsővel, aki azt mondja hogy a külső nem számít, az hazudik, nem véletlen alkalmaznak a legtöbb munkahelyen is előnyös külsejű embereket
2019. máj. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen.

Előfordult már kétszer is, hogy mikor megismerkedtem egy lánnyal, akkor az elején megállapítottam róla, hogy külsőleg nem igazán az én ideálom. De aztán eltelt pár hónap, jobban megismertük egymást, és rájöttem, hogy olyan elbűvőlő, imponáló személyisége van, hogy teljesen más szemmel kezdtem rá egy idő után nézni.

Nem mondom, hogy fülig szerelmes lettem volna egyikükbe is, de határozottan megláttam bennük a Nőt, és immár szívesen összejöttem volna velük, ha kölcsönös lett volna részükről a vonzódás.

2019. szept. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!