Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ettől fel tudnám kelteni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől fel tudnám kelteni a lány érdeklődését, tetszését irántam?

Figyelt kérdés

Régen érdekeltem őt, de úgy tűnik, hogy most már nem.


Ha mondjuk többet adnék magamra: stílusosan öltözködnék, egy híres színész frizuráját kérném a fodrásztól (ami passzolna az én fejemhez is) Sokat foglalkoznék az önfejlesztéssel, de még mindig alacsonyabb lennék nála, meg van egy orrom, ami nem túl vészes, de van egy íve és szerintem oldalról nem nézek ki olyan jól, mint szemből nézve (ez az én véleményem, lehet, hogy ezt a lányokat nem zavarja) De nem tudom elengedni a lányt, mert ő számomra a legszebb és nem találok senkit se helyette. Van valamelyik férfi társam vagy egy tapasztalt lánynak jó tanácsa(i) ami talán segíthet vissza szerezni a lányt?



2019. jún. 11. 00:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Nem tudod kierőszakolni a szeretetét. De ha csak szép, az nem elég. A belső fontosabb.
2019. jún. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem kierőszakolni akarom, hanem elérni, hogy önszántából szeressen. Hogy újra érdekeljem/ tetszek neki...
2019. jún. 11. 01:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kezdj el beszélgetni vele, mutasd meg a belső értékeidet neki, legyél vele kedves és empatikus hallgasd meg a baját. A lányok nagyon szeretnek beszélni. Ne változtasd meg önmagad mert akkor nem az igazi önmagadba szeret bele.
2019. jún. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 *zoé* válasza:

-(lány)-nem lesz erős kapcsolat ha már egyszer elengedett.. vagy azelőtt sem szeretett igazn, vagy valami oka volt ami miatt már nem szeret. ne a külsődön agyalj. azo, hogy miket tettél vagy nem vele(it nem csak rosz dologra gondolok

) pl én kifejezetten utalom ha egy fiu azt kerdezgeti amikor 5 percig nem irok h: mar megint pasizol?!, vagy ilyesmi dolgokra is gondolok.

2019. jún. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!