Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vegyem rá anyámat hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá anyámat hogy engedje?

Figyelt kérdés
Nos röviden a sztori az, hogy szakítottunk a barátnőmmel és anyámnak sírtam ki a problémámat, aztán most kibékültünk és újra együtt vagyunk, de anyám mérges rá mert megbántott akkor, és nem engedi hogy átjöjjön a barátnőm. Mit tegyek vagy hogyan vegyem rá?
2019. aug. 29. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Jogos h haragszik az anyukád a lányra!Mondd a csajnak,hogy személyesen kérjen bocsánatot anyudtól!


Amugy meg akkor menjetek a lány szüleihez!Ha anyud nem engedi h nálatok legyen,akkor a csajhoz kell mennetek!

2019. aug. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hozzá sajnos nemtudunk :/
2019. aug. 29. 12:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát amikor mi nem tudunk egymashol menni, akkor parkokban találkoztunk és beszélgettünk.


Amúgy tényleg meg lehetne próbálni hogy a barátnőd kérjen bocsánatot.

2019. aug. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért, de miért kellene az anyjától bocsánatot kérni? Nem az anyjával járt, hanem a fiával.
2019. aug. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se kell anyukádtól bocsánatot kérjen. Beszéljetek meg egy találkozót tiszta lappal.
2019. aug. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért kéne tőle bocsánatot kérni, mert megbántotta a fiát, aki az anyjának panaszolta el. Nyilván az anyjának fájt úgy látni a fiát. Plusz az anyja szemében szerintem plusz pont lenne a lánytól és lehet engedékenyebb lenne.
2019. aug. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fájt, elhiszem, de két kamaszról van szó, gondolom, majdnem felnőttek, nem egy ovis csetepatéról. Nyilván, el lehet mondani, hogy tudja, hogy nem kellett volna ezt, de bocsánatot kérni az anyjától? Röhejes
2019. aug. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát basszus áldozatokat hozni kell. Ha ott akarnak lenni az ő házában sajnos kell áldozatot is hozni. Vagy lesznek az utcán. Vagy megenyhül az anyja szíve. De ha nem akkor marad az utca.

Ezért. Fuh de örülök hogy én nem vagyok ilyen helyzetben. Nehéz lehet.

2019. aug. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!