Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy győzzem meg anyámat hogy...

Hogy győzzem meg anyámat hogy engedje az ajakpiercinget?

Figyelt kérdés
Anyu nem igazán szereti az ilyen dolgokat de én nagyon szeretnék egy ajak pc-t :( 16/L

2012. ápr. 17. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Vázold fel neki, hogy mennyivel jobb, mint a tetkó, mert az megmarad, ezt meg kiveszed, ha megunod, és beforr.

Az enyém az elsőnél nem akarta, de megértettem vele az ő "szintjén": engem fognak hülyének nézni, nem őt, nekem kell hordanom, nem neki.

Az már más sztori, hogy ez szép(nek mondott) ajakpiercingért senkit nem néznek hülyének, ellenben engem, nekem 5 van azóta... :) Csakhogy én tojok a más véleményére, mert nekem meg ez a szép, és kész :)

Na, bocsi az offért, sok szerencsét! ;)

2012. ápr. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyrészt sehogy. Egyelőre nem vagy nagykorú, majd 2 év múlva.
2012. ápr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Csináltasd meg...utána már nem tud nemet mondani ;) xd.
2012. máj. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!