Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem rá anyámat,...

Hogyan vegyem rá anyámat, hogy ne engedje be a szúnyogokat?

Figyelt kérdés
Anyám nem bírja a meleget, ezért kinyitja az ajtót, ablakot tárva-nyitva lámpa mellett is. Őt nem csípik de mindenki mást igen. Szúnyoghálót nem engedi. Nem érdekli, hogy mást zavar.

2016. aug. 4. 01:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Apád kobozza vissza a tökeit és szereljen fel szúnyoghálót. Vagy vegyetek elektromos szúnyogirtót.


Abban viszont igaza van anyudnak, hogy a szúnyogok miatt nem érdemes megdögleni a meleg elhasznált levegőben.

2016. aug. 4. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Konnektoros szúnyogriasztó, nekem lapkás van és nagyon bevált, kb 5 perc alatt kimurdel a szúnyog.
2016. aug. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Elektromos szúnyogirtó. Vape-t ajánlom. A lapkás nekem nem vált be, folyadékosat használok. Miért nem engedi a szúnyoghálót?
2016. aug. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

Igen, szúnyogriasztó-irtó készülék, vagy ha azt sem engedi, akkor tegyél olyan növényt cserépben az ablakba és a szobába, amelynek szintén menekülnek az illatától.

Létezik ilyen. Google...

2016. aug. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem engedi a szúnyogírtót, mert húgom nem bírja, meg ő se. Megnézem azt a növényt.
2016. aug. 4. 08:37
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több szúnyog, és légyírtós készülékem van, mert szúnyoghálót még nem tettünk fel. Múlt héten volt ablakcsere, és azért késik a dolog. De mind nagyon jó,se szúnyog, se légy nincs a házban, úgyhogy annyira nem sietem el a dolgot. És csak bedugtam, és meg sem érzem. A legyek ellen az is jó, ha egy pohárban, ecetet raksz ki, a szúnyogok ellen is biztosan van valami. Nem csak lapkás, és folyadékos készülék van, nekem van olyan is, ami préselt homok, vagy mi van benne. Hatásos. Semmi szaga nincs egyiknek sem, anyád ha nem ütközik bele észre sem fogja venni.
2016. aug. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elektromos, folyadékos szúnyogriasztónak nincs szaga, azon nincs mit bírni. Bedugod, osztjónapot, csak reggel ne felejtsd el kihúzni.
2016. aug. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Amikor elalszanak,csukd be az ablakot.
2016. aug. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Csapkodd meg csalánnal a fenekét amikor alszik, hogy ő is érezze a törődést....
2016. aug. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Szúnyoghálót nem engedi"


Miért?

2017. jún. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!