Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért futamodok meg mindig?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krómgyűrű kérdése:

Miért futamodok meg mindig?

Figyelt kérdés
Akárhányszor alkalmam adódik megszólítani vagy beszélni egy csinos lánnyal, mindig visszalépek vagy pedig megalázom magam. Mit tegyek ilyenkor? Min kellene változtatnom?

2019. aug. 31. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert félsz a visszautasítástól, amivel számodra megalázó érzés jár. Ami érthető ha sok gyengébb élményed volt, de próbáld lazábban felfogni.


Ne ismerkedési célból szólj máshoz, vagy azért mert szeretnél vele kapcsolatot, hanem mondjuk gondolj arra hogy csak abban az 5-10 percben akarsz beszélni vele. Ha jól sikerül lesz több, ha nem, akkor sincs semmi.


Mivel ennyire rágörcsölsz egy beszélgetésre is, ezért a kelleténél sokkal nagyobb súlyt kap és ezáltal sokkal nagyobb hatása is van rád. De ha pl. napi 5-6 beszélgetést kezdeményezel és emellett nem azon kattogsz, hogy jöjjön össze valami, hanem csak dumálgatnál, akkor egyből máshogy áll az agyad is hozzá és nem megaláztatásnak éli meg, mint mikor órákig készülsz egyre és az nem sikerül, aztán jön a vele járó bezuhanás.

2019. aug. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem vagyok valami nagy dumás és nem tudok odamenni csak úgy lányokhoz beszélgetni. Egyszerűen "válogatós" vagyok lányok terén, ha pedig meglátok egy szimpatikus lányt, akkor mindent megteszek önakaratomon kívűl, hogy megalázzam magam előtte vagy betojjak és ne merjek lépni.

De ez megy már évek óta. Akármit, akárhogy próbáltam, nem sikerült semmi.

2019. aug. 31. 16:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Először beszélgess olyanokkal, akiket ismersz. Nagyon jól fejlesztheted a beszédkészségedet, több önbizalmad lesz és nem lesz benned a visszautasítástól való félelem. Ha meg vissza is utasítanak, nem fogod fel kudarcként.
2019. aug. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mintha ezt a kérdést én tettem volna fel😂
2019. aug. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy egy lányt se ismerek. Baráti köreimbe egy lány sincs. Akiket meg felszínesen "ismerek", azok hülyének néznének, hogy most hirtelen beszélgetnék velük. Tele vagyok gátlásokkal.
2019. szept. 1. 09:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!