Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok? Lehet hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok? Lehet hogy ő is kedvel?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a 9.-ket. Első nap megláttam egy szép lányt aki osztálytársam lett. Egyszerüen ha csak tehetem őt nézem. De úgy láttam ő is engem. Nagyon aranyos, szépen mosolyog, viccest...stb. Szerelmes vagyok vagy ez valami más. Ja és ha ott vagyok a közelébe akkor görcsöl a gyomrom.

2019. szept. 3. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kérd el este tőle hogy mi a házi feladat, és ha így ráírsz és ő is szimpatikusnak tart akkor el fogtok kezdeni másról is beszélgetni... csak ne nyomulj mert a kis 9.esek kicsit félénkek az elején ;)


Sok sikert!

2019. szept. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De cuki :D ha nem is vagy az, jó úton haladsz felé! Beszélgess vele, kérdezgesd, érdeklődj felőle, kérdezd meg hogy hogy van! Ha neki is szimpi vagy akkor egymásra fogtok találni! Az elsőnek az ötlete az jó lesz! Próbáld ki. Hajrá! :D
2019. szept. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Csicuki ***** válasza:
Beszélgess vele aztán ha úgy gondolod te már többet is szeretnél kérdezd meg ő hogy is gondolja. Próbáld meg legrosszabb esetben is max vissza utasít. Ha meg se próbálod sosem tudod meg hogy igent mond e neked.
2019. szept. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!