Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek kedvel engem/szere...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nevem Panni kérdése:

Szerintetek kedvel engem/szerelmes belém?

Figyelt kérdés
13 vagyok és van egy fiú az osztályomban aki nézni szokott engem. Nem keresi a társaságom vagy ilyesmi de az osztályban a legtöbb hímnemű egyed alacsony és nagyon gyerekes és ők piszkálnak mindenkit de ő engem nem piszkál. Több szép lány van nálunk, általában velük lóg, de amikor óra van és együtt van óránk engem néz. Nem lekezelően néz. Barátnőmnek tetszett, olyan "szépfiú" szerű. Barátnőm azzal szórakozik, hogy kedvel/tetszem neki, meg hasonlók. Kezdem elhinni, annyit magyarázta nekem a dolgot. Szerintetek most mi van? :D

#fiú #anime #lány #szerelem #szép #kapcsolat #Pokémon #animefanvagyok #anime fan vagyok
2015. szept. 28. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
wtf "Pokémon" miért van betaggelve?
2015. szept. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
szerezd hát meg mind!
2015. szept. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk írd ki a kérdést még 70x...
2015. szept. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Mondd neki, hogy "Sanyi, téged választalak!"

De a Sanyi helyére mondd az ő nevét, különben féltékeny lesz Sanyira, aki nem is létezik...

2015. szept. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 D-Mano ***** válasza:
95%
Szerintem kezdj el beszélgetni a fiúval. Csak csevegj vele. Ne nyomulj, csak teremts alkalmat néha pár perc csevejre. És főleg ne arról kérdezd, hogy tetszel-e neki vagy ilyesmi. Erre azért van szükség, mert annak ellenére, hogy az osztálytársad, az írásodból legalább is úgy tűnik, nem ismeritek egymást eléggé. A beszélgetések alkalmával megismeritek egymást, utána meg már úgy is tudni fogod, hogy mit kérdezhetsz tőle, és hogyan. [Ahhoz, hogy a "Szerintetek kedvel engem?" kérdést itt bárki is megválaszolja, nem áll rendelkezésre elég adat. Ebből következik, hogy mint fent is említettem neked kell adatot gyűjtened.]
2015. szept. 29. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Hát nem is tudom.:( Mert ügye azt mondtad, hogy olyan szépfiú alkat:- Ha olyan szépfiúra gondolsz aki úgy beszélget az osztálytársaiddal, hogy "Jó a segged!" vagy teszem azt "Van barátod?" Akkor nem szerelmes beléd, csak meg akarja az összes lányt szerezni az osztályodból, és lehet veled azért nem beszél, mert észre vette, hogy te nem vagy könnyen megkapható. DE EZ CSAK AZ EGYIK LEHETŐSÉG!!:D

A másik lehetőség, az hogy szerelmes beléd, de észre vette, hogy te észrevetted, hogy néz téged ezért kicsit visszahúzódottabb veled.:)

A beszélgetésről meg annyi, hogy szerintem ne olyan feltűnően keresd a témát, mert megilyed, és lőttek a "szeret nem szeret" akciónak. Keress valami olyat amit mind a ketten szerettek, és valahogy ezt add a tuttára (,de ne úgy, hogy el mondod neki, hanem amikor beszélget a barátnőiddel akkor odamész, és a lányoknak kezded el mondani, hogy bla, bla) és már meg is van egy közös téma, pl ha az animét szeretitek, akkor egy újonan kijött anime legyen a téma, vagy a ruháknál új divat, esetleg a mehanikai dolgoknál, ez új projekt stb. (de ne úgy tudd meg, hogy mi a kedvence, hogy "hé te mit szeretsz?" témával, hanem megfigyeled (persze ne úgy, hogy észre vegye, ne is egy haverját kérdezgesd, ne is valami pletyis barátnődet, hanem egy bizalmasodat, akinek nem jön be az a srác!!)

I szabály: Legyél előtte kedves, de ne is legyél álszent!

II szabály: Ne légy hűtlen, se lánnyal, se fiúval, bármilyen a kapcsolatotok!

III szabály: Mindig sugározzon belőled az optimista léted és ne légy túl naiv!

IV szabály: Ne szólogass be előtte!

V szabály: Ne légy feszült, ha vele vagy, de ne is legyél nem törődöm lédi!

VI-os egyben legfontosabb szabály is: A te érzelmeid fontosabbak, ha te nem szereted akkor ne is foglalkozz vele!!;)


Ezek a szabályok, csak akkor válnak be ha egy kedves srácról van szó, és nem egy "Én vagyok a Jani!" fickó.

Sok szerencsét hozzá! Ne feledd a VI-os szabályt!:D

2015. szept. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Hoopá, előző vagyok, véletlen elküldtem... :D

z érzések gyorsan változnak és 20 évesen újra kezdenél mindent. De legbelül tudod, hogy valaki csak rád vár.


Nyáh, vajon lebuktam, hogy szeretem az animéket? :/

2015. szept. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Bocsánat nem vagyok előző mert törölték a válaszomat.
2015. szept. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Első: Azért mert.

Második: Gotta catch them all :)

Harmadik: Köszi

Negyedik: Köszi szépen;)

Ötödik: :)

2015. okt. 1. 16:18
 10/11 anonim ***** válasza:
úgybizoyn mindendenképp beszélj vele a világnak meg kéne változnia és a nőknek kéne úgymond nyomulni a férfiakra hisza férfiakból sokkal több van oylan aki fél.
2016. ápr. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!