Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy 4 hónappal fiatalabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Claire Emma kérdése:

Egy 4 hónappal fiatalabb fiúba vagyok szerelmes és ő is kedvel. Mit tegyek? 13L

Figyelt kérdés
Első osztályban bevalta hogy szeret,de most fordult a kocka. Padtársak is vagyunk.

2017. márc. 26. 21:04
 1/6 anonim válasza:
"Fordult a kocka" - ezek szerint ő már nem érez így?
2017. márc. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tonari no seki kun


Ebből ennyi jutott eszembe rögtön, ehh milyen jó kis rövid mű volt az :D

háT HA szimpatikus akkor kezdeményezz nála.

2017. márc. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
2.: Ha ez a fiú is olyan lenne mint Seki-kun, akkor a kédező biztos, hogy nem unatkozna mellette. XD
2017. márc. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt úgy irod mintha baj lenne, hogy 4hónappal fiatalabb. Nem az. De makd megérted. Engem régebben zavart, ha ol egy srác alacsonyabb volt, de mostmár leszarom.

Tudod... fekve nem látszik

2017. márc. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nagynéném és a férje között 1.5 év a különbség. A nagynéném javára. 15 éve házasok, 2 gyerekük van.

Semmi nincs akkor, ha a fiú a fiatalabb...

2017. ápr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Elnézést. A szerelem egy csodás dolog.

De mikor én voltam 13 akkor még a játék automal voltam elfoglalva. Nem is ez a lényeg. Ilyen idősen ne félj mert nagyon kicsi rá az esély, hogy ö lesz a férjed. Nem kell túl gondolni stb.

2018. máj. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!