Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, nektek kizáró ok, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek kizáró ok, ha a fiú 2-3 cm-el kisebb?

Figyelt kérdés

2019. szept. 4. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem feltétlen
2019. szept. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Jézusom.. ez most komoly? :D Amúgy engem sosem érdekelt a magasság, nem tudom, miért van mindenki úgy oda a magas fiúkért, de pontozzatok le felőlem.
2019. szept. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én amikor a párommal ismerkedtem azt hittem kisebb annyival, és úgy is kellett. Aztán egyébként rájöttem hogy nem kisebb sőt nagyobb csak nem húzza ki magát. :D
2019. szept. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kalózrum válasza:
0%
Engem zavar, hülyén érzem magam tőle ha a fiú alacsonyabb vagy akár ugyanolyan magas mint én. Szerencsére csak 160 cm vagyok így nem nehéz magasabb fiút találni :)
2019. szept. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem még egy barátnőm volt ő is magasabb volt 1 cm vel, erre rávet egy magasab talpú cipőt is néha, de pár centi kb egymagasak vagytok, igazából, én nem akarnék nagyon együtt lenni se 1 fejjel alacsonyabb se egy fejjel magasabb lánnyal se :'D


20/f

2019. szept. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én jelenleg egy olyan fiúba zúgtam bele, aki 1-2cm-rel alacsonyabb nalam, de mé növésben van.
2019. szept. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonimalkoholista válasza:
Attól függ, hol kisebb 2-3 centivel
2019. szept. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem
2019. szept. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem kizáró ok. Én eleve nagyon alacsony vagyok, 152 cm, és én mindig úgy voltam vele, hogy legyen magasabb nálam. De ez én vagyok.
2019. szept. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!