Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nektek nagy hátrány,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek nagy hátrány, ha kisebb?

Figyelt kérdés

Nektek nagy hátrány, ha egy fiú alacsonyabb nálatok? Mennyire? Ha igen, mi az, ami visszataszít tőle? A biztonságérzet hiánya?


Ha valaki olyan is olvassa a kérdést, aki jelen pillanatban is egy "nagyobb, kisebb" párkapcsolat tagja lány részről, kérem írja le azt, miként varázsolta el, annó :D


Ha már itt tartunk, esetleg pár olyan tulajdonságot is leírhatnátok hogy mik azok a testi jelek, amik visszataszítóak számotokra!


Köszönöm! <3


2019. febr. 19. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Figyu én 167cm vagyok és olyan lány aki 1cmmel alacsonyabbak, nem preferálják...

Minden fiúnak az kell, hogy minimum 10cmmel legyen kisebb egy lány, a lányoknak meg szintén annyival nagyobb fiú kell minimum.

Pedig én nem harapnék egy olyan lányért aki olyan magas, mint én :(

2019. febr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, nálam is megvan ez csak fordítva, nálam a -10 cm már okés. Igaz, hogy az exem 155 volt, akivel most alakul kb 160 cm lehet. Nekem alapból az alacsonyabb csajok jönnek be, ismerőseim is így vannak vele átlagban. Csajoknál pedig fordítva, ők mindig magasabbat akarnak.
2019. febr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Én 180 magas vagyok, F/19
2019. febr. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szerintem nem olyan nagy baj bár nem mindegy mennyivel alacsonyabb a fiú. Nekem volt egy fiú akivel mindketten szerelmesek voltunk egymásba és a végén nem lett semmi de alacsonyabb volt nálam...mondjuk csak néhány centivel de akkor is. És az énje ragadott meg
2019. febr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kinek mi. De egyértelműen hátrány. Én fiúként 175cm magas vagyok, nálam egy fejjel alacsonyabb lány(ha gonosz akarok lenni akkor azt mondanám törpe) mondta, hogy csak 180feletti pasik érdeklik.
2019. febr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem lenne hátrány de még nem nagyon találkoztam nálam alacsonyabb fiúval (157cm vagyok)

16L

2019. febr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki itt írogatja, hogy a llányoknak legalább 10 cm-vel magasabb pasi kell stb.. Szerintem ez nem igaz. Én ismerkedésnél egyáltalán nem figyelem a magasságot. Nem érdekel, hogy 5 cm-vel alacsonyabb, vagy 25-el magasabb. Én 160 vagyok szóval alacsonyabb sráccal még nem nagyon találkoztam a korosztályomban, de az se zavarna.
2019. febr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 19F vagyok és 163 centi,önbizalomhiányos vagyok. Nem merek beszélni se lányokkal,mert "félek",gátlásos vagyok,körülöttem mindenki magasabb nálam.
2019. febr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 158cm vagyok, exem 185 fölött volt, kifejezettem imádtam a magasság különbséget, elveszni az ölelésében, aprónak érezni magam:D
2019. febr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Igazabol szerintem nem gaz

En nagyon nehezen talalok magamnak part (183cm/17eves/Lany)

A sracok akik irant ereztem valamit azok mind 179-181cm kozt voltak de nem a magassag miatt nem jottem ossze veluk😂

2019. febr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!