Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lanyok ti mit tennétek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti mit tennétek a helyemben ezzel a fiuval kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy van az osztalyomban egy ilyen tipikus, meno, jokepu fiu. En meg az a vissza húzódós csendes lany vagyok :D Es az a lenyeg hogy mar regota latom hogy mindig nez, ma is oran ereztem h valaki nez es lattam hogy o nez es ettol tokre zavarba jottem

Meg karacsony korul irogattunk is kerdezte h milyen a karacsonyom stb stb sokat beszéltünk

Meg azt vettem eszre hogy a legjobb haverjaval allanodan neznek vagy osszesugnak

Szerintetek tetszem neki? Mit csinalnatok a helyemben? Egy nyolcadikos lany :)


2019. szept. 10. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
A saját érzéseidről nem írtál, így igen nehéz tanácsot adni. Ha neked tetszik, akkor írj rá, beszélgessetek, aztán majd alakul
2019. szept. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hat nekem igazabol tetszik, csak nem tudom hogy az osztalytarsak mit szolnanak hozza foleg hogy ket exe abba a suliba jar es koztuk az egyik az osztalyunkba:/
2019. szept. 10. 18:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány exe van?
2019. szept. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2 de mindketto lannyal hosszu kapcsolata volt
2019. szept. 10. 19:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért hagyod hogy a környezeted befolyásoljon? Hogy mit szól majd az osztály, meg mit szólnak az exek. Hát ha a második exxel összejött mialatt az első ott volt a környéken akkor az neki nem probléma, neked se legyen. Aki most a barátod, az nem fog elítélni, és már nem barátkozni veled, azért mert kavartok azzal a fiúval. Aki meg ezért megszólna az csak tettette hogy a barátod volt. A többieket szard le :D


Amúgy kíváncsi lennék nyolcadikán mit nevezték hosszú kapcsolatnak? :DD 3 hónap vagy 3 év?

2019. szept. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*nyolcadikban
2019. szept. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az egyik lannyal azt hiszem fel evig volt egyutt a masikkal meg kb 4 honapig
2019. szept. 12. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!