Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez egy nagy kérdés egy fiúval...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy nagy kérdés egy fiúval kapcsolatban. Ezt ti hogy látjátok? infó lent :D

Figyelt kérdés

12 éves vagyok (7.-es)és most váltottam sulit (szeptemberben)... Na, de a lényeg, hogy az osztálytársaimat kb fél éve ismerem (mindenkit), de van egy fiú, aki nagyon helyes, okos, és vicces, de fogalmam, sincs, hogy hogy lehetnénk együtt... volt már olyan, hogy valaki tetszett, de ez nagyon elsiklott, szóval, most azért kérek tanácsot, mert nem akarok megint stresszelni, ha nem jönne össze.... Kérlek segítsetek....

És jelzem, kb fél éve ismerjük egymást....



2015. dec. 15. 21:16
 1/6 anonim válasza:

Házi nyúlra nem lövünk ;)

Főleg akkor nem, ha sokáig lesztek meg 1 osztályba

2015. dec. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

beszélgess vele, fontos h megismerjétek egymást. nem kell rögtön járni :) beszélj vele ismerd meg, aztán esetleg kialakulhat vmi idővel. nem kell rohanni

20L

2015. dec. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
osztálytárssal tényleg nem tanácsos összejönni, mert ha esetleg szakítotok akkor x évig még nézheted a fejét
2015. dec. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bazzd szajba
2015. dec. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 itt sikerült kilyukadnod? A pedofil kapcsolatnál mintha téged láttalak volna.. De egyébként gratulálok, igazán kulturált vagy..


Szerintem egyenlőre csak alakíts ki vele egy alap kapcsolatot(=barátságot), ismerkedj. Elég friss még az ismeretségetek. Egyébként nyomozhatsz is egy kicsit, barátnőket is bevehetsz, derítsd ki mit gondol rólad.

2015. dec. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem ne kezdj vele kapcsolatot.Szenvedés lesz belőle.Nem hiába mondja mindenki, hogy osztálytárssal nem szabad kapcsolatot kezdeni.Ha szakítotok sokkal jobban fog fájni és sokkal nehezebben felejted el, ha látod minden nap.
2015. dec. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!