Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

van egy fiú az osztályomban, akivel a tanév elején elmentem moziba. azóta tetszik nekem és próbálok beszélgetni vele instagramon, de sose válaszol (barátai szerint másnak se válaszol olyan gyakran). valamint, amikor találkozunk a folyosón, mert nem egy csoportbontásba kerültünk, elnéz mellettem, de ha hozzászólok akkor nagyon mosolyog. szélesebben, mint akárkinél akivel eddig láttam. a privát instagram fiókomra kiraktam egy pár flörtölgetôs beszélgetéseinket és a többi osztálytársam szerint tetszünk egymásnak. ezt a lányok mondták, de akikkel a fiú igazán jóban van ôk nem mondtak még semmit.


annyit kell tudni a kiszemeltemrôl, hogy eléggé visszahúzódó és inkább megfigyelni szeret mindenkit, minthogy beszélgessen velük. mostanában igazán kerül, remélhetôleg azért mert zavarban van. szóval... vajon tetszem neki? ezért kerül?


2019. szept. 19. 19:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Fejezd be, mert a végén még a téveszméid miatt olyan diagnózist kapsz, ami nem fog tetszeni...

Ha engem kérdezel, ez lófsz, csak képzelődsz mert tetszik.

Mondd el, ha meg akarod tudni az érzédeit mert hogy utt pontos vàlaszt nem kapsz, az is fix.

2019. szept. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!