Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy tetszem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmat001 kérdése:

Miért van az, hogy tetszem a fiúnak de nem mer lépni?

Figyelt kérdés
Egyértelmű jelekből látom, hogy tetszem neki és ezt sokan meg is erősíették, de akkor miért nem mer lépni?
2019. szept. 10. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Adj neki te is jeleket!

Talán csak fél a vissza utasítástól és várja azt a pillanatot amikor biztos lehet benne, hogy ő is bejön neked.

Mellesleg nem gáz ha egy lány kezdeményez, esetleg ez is egy verzió!

Sok sikert!

16f

2019. szept. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ha a csaj semmit se tesz, akkor a pasinak mit kéne?
2019. szept. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszolóval egyet értek, én is nagyon bizonytalan vagyok egy lánnyal kapcsolatban, nem tudom hogy egyaltalán érez-e valamit irántam és félek hogy beégek, főleg mivel osztálytársam. :D

Ha kapnék jeleket valószínüleg én is lépnék.

2019. szept. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első barátnőmmel voltam így.

Egyszerűen annyira nem ismertem a női nemet a gyakorlatban hogy tartottam attól hogy ha valami történik illetve kialakul közöttünk akkor teljes csődöt mondok és nem fogom tudni hogyan kell a lányt "úgy" is szeretni amikor intimitás van. Szerintem a legtöbb srác ettől riad vissza és nem azért mert nyuszi szóba állni veled.

2019. szept. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert nyuszi. Én is az voltam. Régebben általános iskolában 7 éven keresztül voltam szerelmes egy lányba. Egyszer sem vallottam neki szerelmet. Egyszer majdnem, de aztán semmi épkézláb nem lett belőle. Visszatekintve nem tudom miért volt ez ennyire nehéz. Előfordul az ilyen. Talán attól is féltem, hogy ha nem jönne össze, meg attól is ha igen. Hiszen akkor ugye már meg is csókolnám, de azt nem tudom hogyan kéne jól... Efféle butaságok. :D

Ha neked is tetszik a fiú akkor támogasd. Adj neki jeleket ami bátorságot ad neki ahhoz, hogy bevallja az érzéseit.

2020. nov. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!