Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van okom félni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom félni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves lány vagyok, van egy barátom aki szintén 18 éves. Nagyon friss a kapcsolatunk, még csak 1 hete vagyunk együtt illetve előtte 2 hónapig “kavartunk”.

A barátomnak az egyik legjobb barátja egy lány, akivel osztálytársak voltak, csak a barátom átjött a mi sulinkba.

4 éve legjobb barátok, elvileg ez csak egy szimpla fiú-lány barátság, sokat beszélnek és nagyon jól megértik egymást. Kérdeztem barátomtól, hogy miért nem volt köztük több, azt mondta, hogy a lánynak volt más. Aztán megint valaki más. És különben is megbeszélték, hogy nem rontják el a barátságot egy kapcsolattal az esetleges szakítás veszélye miatt. Nekem nagyon úgy tűnik, hogy a barátomnak ő tetszik csak a lány sosem viszonozta, vagy még nem találtak ilyen téren egymásra, és félek ettől. Ez a lány egy modell és gyönyörű.

Mit gondoltok? Egymásra találhatnak még 4 év barátság után úgy hogy összejönnek én meg Elmehetek a búsba?


2019. szept. 19. 22:58
 1/5 kamugyrosz ***** válasza:
29%

Ha ezen stresszelsz elbszod a kapcsolatod a sraccal mert ugye elvész a bizalom

Ha szeret akk nem hagy el

Meg hát a csajnak ha eddig nem kellett akk miért kellene most

2019. szept. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első mindent elmondott
2019. szept. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem is igaza van az elsőnek, viszont személyes fiú-lány barátság szerintem nem létezik, egyszerűen már csak az emberi kódoltság miatt sem. Azért ennyire kevés idő után, ne aggódj ezen. Úgyis kialakul, ha működik-működni fog, de ha nem, ígyis-úgyis vége, lényegtelen a kiváltó ok.
2019. szept. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Utolsónak igaza van.
2019. szept. 20. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az egyik, jelen esetben a barátod mindig többet akar, fiú és lány barátság nincs. Ha lenne alkalma biztos megfordulna a fejében, hogy mi lenne ha...

18 F.

2019. szept. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!