Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú nagyon. Neki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú nagyon. Neki vajon tetszek?

Figyelt kérdés
9-esek vagyunk és osztálytársak. Az első naptól kezdve nagyon tetszik. Órán többször azt veszem észre hogy néz és ha odanézek akkor elmosolyodik. Valamelyik nap szomorú voltam mert az egyik dolgozatom rossz lett,odajött és mondta hogy ne aggódjak ugyis kijavitom és leült mellém és hülyeségből azt mondta hogy legközelebb irjak pár szót a kezemre és erre megfogta a kezem és ugy mutatta. Tegnapelőtt odajött mellém ( pedig a haverjai arébb álltak) és kérdezte hogy tanultam e meg hogy hogy vagyok és ilyesmi. Amikor becsöngettek akkor pedig mondta hogy ne aggodjak ugyse én felelek. A srác nem egy hülyegyerek mint a többi , nagyon kedves , rendes és vicces. Többször leül mellém. Szerintetek tetszek neki? És van valami tippetek hogy hogy tudnék vele még beszelgetni.
2019. szept. 21. 11:21
 1/5 kamugyrosz ***** válasza:

Jóból írom neked de általában ezek a sztorik nagyon csúnya véget érnek

Mondok 2 példát

Az egyik az én osztályomban történt

Igaz, én nem vettem eszre de a gerlepar felta egymást 9.ben

10.ben meg olyan botrány lett abból mert a csávó ahogy magához édesgette a csajt elkezdte másnak is csapni a szelet

A végen meg már sírás lett a vége és mint kiderült a csaj le is feküdt vele

Ma már a csávó teljesen ignorálja a csaj meg persze próbálkozik de nagyon kínos és megalázó lehet neki


A másik eset a húgommal történt

A csávó pont olyan ahogy leírtad

Egyszer a füzetébe csak úgy leírta a telefonszamat is (a csávó persze amin akkorát nevettem mert mi ez már xdd)

Es persze próbálkozott úgy fel évig

Utána le se szarta a húgomat

Lényegében ennyi

Velem is történt ilyen

Szerencsére nem vettem komolyan a közeledését és poénnak fogtam fel

Egy hónap után a csávó pont ugyanazokat a módszereket használta egy másik csajon


Lényegében ne legyél hulye és kis türelem mert még nem ismeritek egymást

Hidd el fel év múlva már érteni fogod

És nem csak ő fog változni hanem az egész osztály

2019. szept. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ki írta azt a Rómeó és Júliát, de elbújhat emögött a történet mögött! :-D
2019. szept. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van rá esély.
2019. szept. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudod ki írta a Rómeó és Júliát? 😂


A kérdésre válaszolva pedig szerintem lehetséges hogy bejössz neki de az is lehet hogy csak ilyen közvetlen mindenkivel. Másokkal hogy szokott viselkedni?

2019. szept. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem igazán beszél lányokkal , 1 lánnyal szokott akivel jár be a busszal ( mert messzebbrol jonnek ugyanarrol a helyről és régota ismeri.) de a lány elég fiús és csak vele beszelget de ők tényleg csak barátok. Mással nem igazán szokott
2019. szept. 21. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!