Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszek vajon neki vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek vajon neki vagy nem?

Figyelt kérdés
Kilencedikes vagyok és tesiórán évfolyamtársaimmal vagyunk és egy srác nagyonsokszor néz engem, de nem kezdeményez. Ez mit jelenthet?
2016. jan. 6. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Simán lehet hogy tetszesz neki csak esetleg félénkebb típus és nem mer kezdeményezni. Küldj felé egy biztató mosolyt hátha kicsit felbátorodik.
2016. jan. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pff... attól még h csak bámul az nem biztos. lehet h csak simán dögösnek tart. én is nem tom hányszor megbámulom a városban a jó csajokat, nem érdekel hányszor láttam már. a jó csaj az jó csaj.
2016. jan. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha neked tetszik, akkor próbálj meg te közeledni felé! Nemcsak a fiúnak lehet!
2016. jan. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Lehet, hogy tetszel neki, de lehet, hogy csak simán szimpatikus vagy. Kezdj el vele beszélni, menj a közelébe. Ha néz, akkor simán lehetsz a barátja, aztán még mindig lehet abból több is.:) Tetszik a srác? Ha igen, akkor nyugodtan közelíts felé. Ha nem nyomulsz, akkor biztos nem utasít vissza. Szerintem vagy félénk, vagy van valami egyéb ok.
2016. jan. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak én nem merek kezdeményezni mert félek hogy visszautasít meg mindig a barátaival lóg.
2016. jan. 6. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!