Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fél éves kapcsolatnak most...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tefy0622 kérdése:

Fél éves kapcsolatnak most vetettem véget, iszonyatosan fáj, pedig úgy érzem, nem voltam szerelmes. (? ) Többi lent!

Figyelt kérdés

(Tini párkapcsolat, csupán azért írom ki ide, hogy tapasztaltabb felnőttekhez is eljusson és esetleg tudjanak segíteni :) )


Volt párommal kb fél éve ismerkedtünk meg. Én azóta 18/L vagyok, ő 21/F. Soha nem voltam még szerelmes, nem is igazán kerestem kapcsolatot, csak úgy megtalált. Minden szempontból olyan volt a barátom, mint ahogy azt elképzeltem. Eszméletlenül jól egyet értettünk mindenben, tisztelettudó, figyelmes, okos ember volt, ami nagy csoda a mai világban ennyi idősen, így nagyon becsültem. Azonban a kapcsolat elejétől kezdve olyan volt, mintha csak erőltettem volna magamra. A csókot, a szexet, mindent. Azt hittem, ez normális, mert előtte senki nem nyúlt hozzám így, senki nem szeretett ennyire. Én us nagyon megszerettem mint embert, de a szerelem nem jött, illetve a szexet sem élveztem, hiába volt egyébként teljesítményben kifogásolhatatlan szerintem. Mindent próbáltunk, 2 napja szakítottam vele miután ez nagyon elkezdett stresszelni, hányinger, gombóc a torkomban stb. Úgy éreztem, magamat is és őt is átverem. Azóta iszonyatosan hiányzik, fáj a hiánya, és emberileg is szörnyű volt ennyire bántani, mert ő tényleg nagyon szeretett. Semmiképpen sem szeretném elveszíteni, maradhatunk szerintetek a későbbiekben barátok? Annyira sajnálom ezt az egészet, pedig én tényleg megpróbáltam. Nem tudtam mit kéne éreznem, utálom, hogy ezt meg kellett tapasztalnia. Kérdés, hogy ez a nagy hiányérzet bennem lehet csak a megszokás miatt? Hogy ilyen hirteen kilépett az életemből? Sírok ha belegondolok, hogy mennyire rossz lehet most neki. Lelkileg amúgysem volt jól, nem hiányzott ez most neki de nem tudtam mit csinálni már. Most pedig nagyon hiányzik, de megnyugodnék ha tudnám, rendben leszünk és sikerül tartani a kapcsolatot barátként.. Szerintetek mi lehetett a baj?


2019. szept. 22. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Fél évig volt egy biztos pont az életedben ami most nincs. Ragaszkodsz hozzá mert megszoktad. Félsz, hogy még ilyet sem találsz a jövőben mint ő mert gondolom a kortársaidtól nem az ilyen tipusú személyiséget szoktad meg.


Ne aggódj, érte pedig főleg ne. Mindenkivel szakítottak már és mindenki túlélte. Te pedig kezeld helyén a helyzetet és ne zaklasd még a barátkozási szándékaiddal. Próbáld meg lekötni magad esetleg a barátaiddal beszélgetni vagy hagyd egy kicsit az udvarlóid erőlködni.


Nem biztos hogy barátilag kiváncsi lesz még rád valaha viszont leszel még szerelmes és lesznek még emberek az életedben akiket biztos pontnak tekinthetsz el fog múlni hamarosan ez a jelenlegi mardosó érzés.


Csak őszintén gondolj bele, hogy mit hagynál magadtól veszni ha benne maradnál ebben a kapcsolatban. Lehete sosem vagy csak nagyon későn tudnád meg mi is pontosan a szerelem.

2019. szept. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Kicsit megnyugtattál. :) Igazad van, de hiába volt csak fél év, nagyon bizalmas kapcsoltunk lett. Sok bizalmas dolgot osztottunk meg egymással, titkokat stb. Még lesz elrendezni valónk, mert nem teljesen lett lezárva, hátha ő is örülne neki, ha nem teljesen törölnénk ki egymást a másik életéből. Lehet, hogy nem fogunk gyakran meg azonnal beszélni, de azért szeretném tudni, hogy hol tart az életben. Nagyon megszerettem mint embert és kíváncsi vagyok, mi lesz vele.
2019. szept. 22. 19:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is mondta már ugyanezeket a szavakat egy lány anno akit azóta is életem szerelmének tartok ennek ellenére valószínűleg jelenleg észre sem venné, ha meghalnéksem :D
2019. szept. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!