Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gamer, vagy Túrás lányokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gamer, vagy Túrás lányokat honnan lehetne könnyen megismerni?

Figyelt kérdés

Igazából ez a két nagy hobbim szeretek kockulni, meg kirándulni is. Így nem csak a négy fal közt vagyok :)


F



2019. szept. 25. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Hasonloan vagyok en is. Nem feltetlen kell a hobbytoknak ugyan annak lennie (persze nem baj, ha megis ez van)
2019. szept. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem se kell a hobbitoknak megegyezni. De ha ilyen lányokat keresel akkor gamert logikusan játékokba találsz(gta,minecraft..)a túrás lányokat parkokba találsz. De szerintem egyik lány homlokára sincs kiírva hogy túrás ,gamer lány vagyok. Szerintem ha szimpatiikus egy lány akkor menj oda szólítsd meg függetlenül hobbiátol./L
2019. szept. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazatok van. De ez csak az én meglátásom. Mert úgy eleve könnyebb szerintem, ha mindkét ember azonos érdeklődésű. Mert akkor könnyebb szóba elegyedni a másikkal. Amúgy jó is lenne, ha rá lenne írva mindenki homlokára :D
2019. szept. 25. 19:02
 4/10 anonim ***** válasza:
Gamer lányokat különféle netes játékszervereken, esetleg az adott játék fórumán.
2019. szept. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Teljesítmény túrákon.
2019. szept. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell mindenben megegyezni a hobbinak hogy tudj beszélgetni. Csak egy jó téma kell.(#2es válaszoló voltam)
2019. szept. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én is túl összetett vagyok így szarnak se kellek, ha meg mégis arról nem szóltak xdd
2019. szept. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
LoLban elég sok lány van (Én nem keresek kapcsolatot,csak szívesen segítek ha tudok)
2019. szept. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Na, majd a LOL-t lehet meglesem. Köszönöm az utolsónak :D Amúgy miben tudnál még segíteni? Mert hallgatlak. Régen a Jedi Academy-n is sok lány volt, de akkor még kisebb voltam és nem igényeltem kapcsolatot, így csak barátkozgattam rajta.
2019. szept. 28. 21:40
 10/10 anonim ***** válasza:

Hali!

Én inkább a túrára kategória vagyok, nagyon szeretek kirándulni (kivéve, ha esik/esett nemrégiben az eső, vagy, ha sötét van😅), és rendszeresen járok is el hol családdal, hol sulival, meg van, hogy egyedül is sétálgatok/biciklizem (nincs közelben hegy, meg nagyobb erdő, ezért egyedül nem megyek túrázni)

A kockulással meg úgy vagyok, hogy egyedül ritkán játszom, ha igen, olyan játékokkal, amik már kis korom óta (7-13) megvannak, de, ha van társaságom, egész sok mindenre rá lehet venni. A PC játékokat annyira nem kedvelem, inkább Wii vagy Xbox.

17/l

2019. okt. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!