Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Otthonülős lányokat hol lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthonülős lányokat hol lehet megismerni?

Figyelt kérdés

2019. jan. 21. 08:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Internet.
2019. jan. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Otthon
2019. jan. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Iskolában/munkahelyen, közös barátok, ismerősök, rokonok által, utcán, tömegközlekedésen.
2019. jan. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

Mivel benne is van, hogy otthon ulos, emiatt nem sokat fog kijarkalni. Legalábbis plazaban, parkban, ilyen helyeken nem igazán találod meg.

Esetleg ha suliba megy/jön haza akkor, bár gondolom ehhez "merszed" nem igazán van. Esetleg suliba belül tudod megismerni.

Interneten nem igazán. Ugye egy ilyen anonim oldalon kitudja ki áll a képernyő mögött, facen meg nem írja ki a lany, hogy "otthon ulos" vagyok.


Nyugodtan ismerkedj más lányokkal is. Meg suliba belül. És ha sok ismerősöd van, csak találsz közülük valakit aki nem "maszkalos"

2019. jan. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
Elmész hozzájuk.
2019. jan. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%
Ja,a neten tuti,mert ha tényleg otthon ülősek akkor nekik az az alap hogy a neten vannak,nemis keveset.
2019. jan. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Bárhol azér az otthon ülős lányok is ki szoktak menni néha. De amúgy interneten szoktam /szoktunk ismerkedni

16L

2019. jan. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

Mivel otthonülősök ezért valami kötelező programokon/tevékenységeken szokás ilyen lányokkal összefutni. Suli például vagy esetleg templom. De sok ilyesféle hely van, esetleg a szüleivel megy valahova és arra is kényszerítve van mert amúgy otthon lenne.

Kicsit én is ilyesmi vagyok de én azért ha van kivel meg van miért megyek magamtól is :) De legtöbbször én is otthonülős vagyok :S Próbáltam én is rengeteg helyet, könyvtárat is mindent ami így jó ötletnek tűnt de sajnos én sem ismerek ilyen vagy hasonló lányokat... Nem baj, majd egyszer hátha :D

18/F

2019. jan. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%
Például itt. :D 18/L
2019. jan. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 kisördög1 ***** válasza:
51%
Van aki itt ismerkedik?
2019. jan. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!