Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el neki hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cyandemoncatgirl kérdése:

Hogy mondjam el neki hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel jó barátok vagyunk nekem nagyon tetszik de ö nem tudja ászt mondta "olyan vagy mint a testvérem" messengeren nem de a suliba minden szünetben beszélgetünk egyszer 2 órán keresztül sétálhatunk kettesben az a lényeg hogy hogy mondjam el neki hogy tetszik félek ászt mondja hogy csak barátok vagyunk

2019. okt. 1. 20:43
 1/5 kargor ***** válasza:

Hello!


*azt (bocsi)

Nagyon sok ilyen topic van!


pl.: adj jeleket, vagy mivel elég jóban vagytok mondmeg neki "Őszintén szeretnék beszélni veled:...."


UI.:Tényleg sok ilyen téma van nézz körül!

2019. okt. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy érzem hogy adót jelet ö de lehet hogy tévedek
2019. okt. 1. 21:06
 3/5 A kérdező kommentje:
Mi minda ketten kicsit kockák vagyunk van egy játék(Stardew Valley) sokszor még említette hogy szeretne velem multizni meg azt is hogy ki akarná probálni hogy multiban lehete egy másik össze házasodni ez szerintem egy jel de nem nagyon értek ehhez ezért is kértem itt segitséget
2019. okt. 1. 21:21
 4/5 anonim válasza:
Hány éves vagy? 12? :D
2019. okt. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

(Egyébként van amit rég el szerettem volna mondani neked. Nem szeretnék a "testvéred lenni" annál több.)



Ha azt mondja, hogy ok, akkor halyrá.

Ha nem, hát akkor veszítettél egy barátot és a kapcsolatra a lehetőséget,de legalább nem fognak kínozni a kételyek.

A barátzónából így vagy úgy ki kell kerülni vagy marcangolni fog az érzés.

2019. okt. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!