Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki, valami ötlet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki, valami ötlet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy fiú, akit augusztus elseje óta ismerek elég sokat együtt lógunk, és elkezdtem többet érezni mint barátság, nem tudom hogy mit csináljak nem igazán merem neki elmondani mert nem egy egyszerű személyiség bővebben ateista. Igazából elég jó fej, de az utóbbi időben eléggé depressziós lettem miatta. Tegnap megfogta a kezemet, és nem igazán tudtam mit reagálni rá. Elég sokszor hallom azt tőle hogy nála fiatalabb lányokkal nem jön össze. Viszont, mindig elmondja mikor találkozunk hogy féltékeny azokra a fiúkra akikkel nap mint nap együtt vagyok! (Osztálytársak, barátok! ) Anyukámnak már bemutattam ismeri is a srácot, viszonylag jól fogadták egymást, apának még nem igazán de ő is tud már róla. A negatív kommentekre nem vagyok kíváncsi!

2019. okt. 2. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj vele beszélni. Egy próbát meger :)
2019. okt. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2019. okt. 2. 13:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Közeledj felé,kezdeményezz beszélgetést,adj jeleket stb.
2019. okt. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2019. okt. 2. 16:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne kezdj semmi erőltetett vallomásba
2019. okt. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!