Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Minden nap csak fáj az hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nap csak fáj az hogy már nincs semmi közöttünk. Hiányzik! Mit tehetnék hogy újra visszakapjam őt, aki az életet jelenti számomra?

Figyelt kérdés

Először ő volt belém szerelmes, aztán én belé. Nagyon jóban voltunk (volt osztálytársam) és ahogy telik az idő egyre jobban fáj az hogy nem láthatom őt rám mosolyogni...


Érettségi előtt eltávolodtunk egymástól mert volt barátja, banketten elmondtam neki hogy tetszik, de tudom nem lehetünk együtt mert van barátja. Könnyes szemmel csak annyit mondott, hogy nagyon sajnálja....


Azóta szakítottak, és nekem lassan fél éve fáj reggelente felkelni mert tudom hogy nem lesz semmi köztünk, amíg nem lépek!


Tiszta szívemből szeretem és nem tudom elfelejteni! Tudom az idő minden sebet begyógyít de én lassan már beleőrülök ebbe! Vele álmodok minden este. Hogy közeledhetnék felé?


Nem akarok egy "szia mizu?"- val ráírni! Személyesen igazán szeretnék még vele találkozni.


Könyörgök segítsetek!



19/f


2019. okt. 3. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Mi? Mi segítsünk? Meg ne izéljük helyetted?

Ne itt nyavajogj a jó Isten álldjon meg!

Szedd össze magad, mert csak te tudsz segíteni magadon!

Nem kell "Szia mizu". Ettől én speciel hülyét kapok.

De csak meg tudod fogalmazni minden nyáladzas meg sírás nélkül, hogy régen találkoztatok, sokat gondolsz rá, mi történt vele azóta.

2019. okt. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A "szia, mizut" felejtsd el, ha azt akarod, hogy férfiként tekintsen rád...
2019. okt. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Írj rá hogy szeretnél vele személyesen találkozni, mert egy nagyon fontos dologról akarsz vele beszélni, és ekkor élőben meg tudjatok beszelni a dolgot. Semmi értelme annak hogy így kínzó magad. Ha tényleg ennyire hiányzik és tényleg ennyire szereted akkor lépj.
2019. okt. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Írj neki, ne szalaszd el a lehetőséget. Írd le mit érzel. Egy próbát meger. :)
2019. okt. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!