Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt egy legjobb barátom, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy legjobb barátom, aki pár éve elhunyt. Mindig is többet érzett irántam, de én nem, és semmi nem volt közöttünk. Mégis a mostani barátom rendesen féltékeny, ha néha eszembe jut, vagy kimegyek a sírjához. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

2018. júl. 9. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Már bocsánat de a mostani barátod egy érzéketlen gyökér. Semmit se tehetsz azzal ha valaki még a halottakat se becsüli meg.
2018. júl. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Ez a srac nagyon hulye. Ne tegyél semmit, ha nem birja elfogadni, az o baja.
2018. júl. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
El kell hagynod az idiótát.
2018. júl. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Szakíts a barátoddal, nagyon gyerekes és érzéketlen.
2018. júl. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Jézus, ez most komoly? Egy halott emberre féltékeny? :D Ritkán látni ekkora idiótát, én a helyedben össze sem jöttem volna vele.
2018. júl. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

Magyarázd el neki! Magyarázd el, hogy fontos volt neked és meg kell emlékezz róla.

Ha én ilyen esetben valakinek a párja lennék, kézenfogva mennék ki a temetőbe hozzá..., nem pedig morognék magamnak.

Beszéld ezt meg vele. Ha nem fogadja el, akkor elég bunkó és érzéketlen.

2018. júl. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Remélem kidobtad azóta!!
2019. okt. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!