Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan fejezzem ezt be vele?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fejezzem ezt be vele? Igazából azt sem tudom, mi van közöttünk! Nem láttam és nem is ismerem.

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, játékban megismertem egy 16 éves fiút (igen, én írtam ki a másik kérdést is pár napja). Az eleje hülyéskedés volt, aztán átalakult az egész ragaszkodássá...Ő ezt már szerelemnek nevezi (egy hete "ismerem", vagy annyi

sem). Tényleg úgy éreztem, mintha én is beleszerettem volna, megvolt a pillangós érzés stb. Viszont semmit nem mesélt magáról, azon kívül, hogy mennyire megszeretett. Nem is érdeklődött.

Még soha nem is láttam, és nem merek kérni fb-t, nehogy csalódjak benne...bár nálam nem a kinézet az elsődleges, az is számít.

Ráadásul 600 km választ el minket egymástól. Ès még csak messzebre fognak költözni. Elmondása szerint nem számít a távolság, mert szeret...nekem ez a rózsaszín köd csak 2 napig tartott, elkezdtem az eszemre hallgatni, és tudom, hogy nem tudnám annyita szeretni, mint ahogy megérdemelné, és a távolság miatt mindketten szenvednénk, ráadásul nem is láttam még, nem is ismerem. Ő persze majd szeretne találkozni, ha erre járnak.

Egyébbként meg csak 14 éves vagyok, első "kapcsolat" , vagy mi ez , és rögtön távkapcsolat.

Arra gondoltam, ma végre kérek egy messenger elérhetőséget, megpróbálom jobban megismerni...de akkor is az eszem azt mondja, most legyen vége, és mindenkinek jobb lesz (nyáron kiránduláson volt egy ilyesmi, 1500 km a táv, nem jöttünk össze, de így is rengeteget szenvedtem)

A szívem pedig nem tudom, mit súg...talán ugyanezt.

Meg nem is tudom, mennyit jelent ez az egész neki....nehéz :$


Bocsi, hogy ennyire összeszedetlen lett, és hosszú, tehetetlen vagyok....


Szerintetek mit csináljak?



2018. febr. 9. 09:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez még mindig óvoda.
2018. febr. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

Egyrészt találkozás nélkül nincs szeretet/szerelem. A pillangó is csak annyi, hogy izgulsz egy kicsit az elején, hogy hátha lesz valami.

A távkapcsolat meg nem működik. :D

2018. febr. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki, hogy ez így nem működik, de maradhattok barátok (mármint ha te is így szeretnéd).
2018. febr. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#1 nevezd, aminek akarod.


#2 azért van, ahol működhet, de nem ennyi idősen, és nem így. Szerintem sem szerelem...idősebb nálam,de naívabb is :/

2018. febr. 9. 09:39
 5/14 A kérdező kommentje:

#3

Természetesen őszintén elmondanám neki, de a barátságnak semmi értelme...volt már egy-két rossz tapasztalatom, nem teszem ki megint magam ennek.

2018. febr. 9. 09:41
 6/14 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nehéz, de mindkettőtöknek jobb lesz, ha nem írtok egymásnak többet. Úgy egy idő után már nem lesz ez az érzésed. Esetleg akkor működhetne, ha közelebb laknátok, de így... nincs rá sok esély, sajnálom.
2018. febr. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#6 Sajnos egyet kell veled értenem :(

Írtam neki, hogy nem fog működni ez így, ha nem is ismerem igazán és nem láttam. Megadtam neki a messenger nevem, majd meglátjuk, hogy alakul :S

2018. febr. 9. 11:41
 8/14 anonim ***** válasza:

#7: Minek adtad meg neki a Messenger neved???

Ellent mondasz magadnak. El akarod felejteni, ennek ellenére a lehető legjobb módot adod a kezébe ahhoz, hogy beszeljetek... Te valahol elhagytad az eszed

2018. febr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy egy 50 éves csőszerelő.
2018. febr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#8 Ez volt a kérdés, hogy hagyjam, vagy adjak neki még egy esélyt.

Legalább megismerhetném, hogy ki az ,akivel lehet működne ez az egész...

Ez volt az elsődleges gond, hogy nem ismerem igazán. Megadtam rá neki az esélyt. Ilyen hirtelen nem dobhatom el amiatt, amire most adtam megoldást. Köszönöm a válaszokat!

2018. febr. 9. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!