Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak én vagyok ezzel így?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ezzel így? Mindig olyan fiúkba szeretek bele, akikbe nem kéne

Figyelt kérdés
Miért van ez? :D már másodjára történik meg, hogy olyan kell nekem, akit jobb lenne elfelejteni... Komolyan mondom már szétszed belülről ez az érzés. Több évig voltam ilyen helyzetben, végre túlléptem rajta nagy nehezen, erre megint ez történik. Mással is volt ilyen? Ha igen, hogyan léptél túl rajta?

2019. okt. 4. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem a "menő" füves, cigis, alkoholista bandából kellene válogatni. Execském is így járt, otthagyott egy ilyen társaságért, most meg jól átverték. Bár talán karma, ugyanis engem többször is álíttása szerint majdnem megcsalt. Őt meg sorra csalták.
2019. okt. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szó sincs ilyenről. Nem szeretem ezeket a bandákat..
2019. okt. 4. 19:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a lányoknál vagyok így, mindig az tetszik meg aki kb semmit nem akar tőlem, csak játszani! És mindig ugyan abba a hibába esek bele... Tegnap is ugyan úgy pofára estem, mert a lány nem akar tőlem semmit, pedig randiztunk és semmit nem érez irántam! És egyre jobban depressziós leszek, lehet, hogy bunkónak kellene lennem és nem oda adónak... Keress egy normális palit, vagyunk egypáran! 😅
2019. okt. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Válaszolok a kérdésedre: nemcsak te vagy ezzel így.

Sejtem, hogy másra is kíváncsi vagy tőlünk, de erre nem tettél fel kérdést.

Most én kérdezlek: milyenek azok a fiúk, akikbe nem kéne beleszeretned?

2019. okt. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sokszor elofordul velem is, de iranyitani meg nem tudom szoval... Az ido mindent megold az mar biztos. Koncentralj a szeretteidre, menj el szorakozni, erezd jol magad! Ne gondolj tul mindent, ne kotodj gyorsan masokhoz. Hidd el, eljon majd a te idod is❤️
2019. okt. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!