Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha olyat szerete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha olyat szeretek akinek barátnője van?

Figyelt kérdés

Lassan elkezdtem szerelmes lenni egy fiúba. Azt gondoltam lehet nála esélyem.

Csakhogy időközben lett barátnője. Ezt kb április elején tudtam meg. Én próbáltam azóta elfelejteni és kiszeretni belőle. De nem megy. Túl kedves hozzám. Ráadásul az osztálytársam, így szinte minden nap látom.

Nem akarok közé és a barátnője közé állni, de nem tudom elfelejteni.

Mit tegyek? Hogyan felejtsem el?

Előre is köszönöm a válaszokat.

17/l



2019. aug. 4. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem beszélsz vele, nem találkozol (vagy kerülöd az osztályban), más közegekbe jársz új embereket megismerve és próbálod lefoglalni magad. Ha kedveskedik meg akaszkodik rád, nem akar leszállni rólad, továbbra is keres, akkor megmondod neki hogy a barátnőjével viselkedjen így, téged meg hagyjon. A barátság nem fog működni, mert szereted, a párkapcsolat meg azért nem, mert egyrészt van valakije, másrészt összejött mással míg közeledtetek egymáshoz. Azért olyan kedves veled, mert élvezi a figyelmet tőled és megakar tartani opciónak ha valami történne vagy olyan kedve van.


Ha veled szeretett volna lenni, nem jön össze mással. Most már elment a hajó, hiába csak lehet azért lett barátnője, hogy legyen valakije. Ennyi erővel akkor lehet veled is csak azért lett volna, mert nem volt más és gyorsabban összejött volna.

2019. aug. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az első nagyon jól leírta. Esetleg még annyi, hogy social medián kikövetheted és ott se kommunikálj vele. Tudom nehéz valakit csak úgy elfelejteni, nekem is így tűnt, de menni fog.
2019. aug. 5. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha jót akarsz magadnak, keresel vkit aki utánad érdeklődik...rosszul kezdődik.
febr. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!