Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Első kapcsolatom. Tudnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első kapcsolatom. Tudnátok segiteni?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, egy hónapja kapcsolatban. A páromról annyit kell tudni, hogy a tenyerén hordoz, borzasztóan szeret engem, ahogy én is őt. Mindent megbeszélünk, és tényleg érzem, hogy vele ez egy nagyon komoly kapcsolat lesz.

Itt fog aludni nálam pár nap múlva, viszont én még nem szeretném ha lefeküdnénk. Szeretem és mindent meg akarok adni neki, viszont úgy érzem ezzel még ráérünk, biztosan meg fogja érteni.

Elég bugyutának érzem az első kérdést, de ez az lenne, hogy szerintetek miben aludjak? Nem szeretnék semmi kihivót, de azért örülnék ha szépnek tartana benne.

A mésodik, hogy ha előtte öltözök át (fehérneműt kivéve), akkor az felhivás neki, hogy szexet akarok? Nem szeretném beinditani, majd nem adni neki semmit, viszont azt kinosnak érezném, hogy bevonuljak a fürdőszobába átöltözni. Szerintetek?



2019. okt. 5. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
4%

Minek váratod? szereted? azt mondtad igen

Manapság meg már a 13 évesen első nap csinálják 1 idegennel.

Te mit packázol 17 évesen a barátoddal?

Akkor hívd át aludni, ha akarsz vmit, otthon is tud aludni...

2019. okt. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 b1812567 ***** válasza:
92%

Először is, a pasik nem értik a célzásokat, utalásokat. Meg kell nekik mondani, meg kell velük beszélni, vagy egyértelmű gesztusokat tenni.


A te helyzetedben elsősorban azt kellene megbeszélned vele, hogy mit nem akarsz (most még).

Ugyanakkor magadban is tisztáznod kell, mi az amit kizársz, mi az amit te is szeretnél. A szexbe elég sok minden beletartozik, a csóktól a pettingen át a szorosan vett szexig. Valószínűleg téged sem fog hidegen hagyni, ha összebújtok éjjel. Ahogy valószínűleg az ő keze is el fog kalandozni.

Csak előtte tisztázzátok a határokat.


És hogy miben aludj? Ha nem akarsz a micimackós pizsamádban aludni (ugye fogalmunk nincs miben szoktál :) ), akkor teljesen megfelel bugyi+póló kombináció. Ha szexibbnek akarod érezni magad, akkor tanga+trikó, ha kényelmesebbre hajlanál, akkor boxeralsó + nagy póló.


És persze ilyen hálóruha esetén nyugodtan átöltözhetsz előtte, ha nem vagy extra szégyenlős. Mégis csak a párod, valószínűleg neki is fura lenne ha elvonulnál átöltözni, főleg ha ettől úgy érezné, neki is ezt kell tennie. Plusz, jól megnézheted magadnak amikor ő öltözik át.


Amúgy, ha nem vagy különösebben szégyenlős, szerintem teljesen átöltözhetsz előtte.

2019. okt. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

A kettessel teljes mértékben egyetértek.


Egyébként fiúból van, 100%, hogy be fog indulni és ezt fiúként írom. De ha szeret, megérti, csak tisztázzátok előtte a dolgokat.

2019. okt. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, egy fiú mindig félre érti az ottalvásokat 😉🙃 (21 fiú)
2021. jún. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!