Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 17 évesen nem volt se első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesen nem volt se első csókom se kapcsolatom ez ciki?

Figyelt kérdés
Soha nem jött a megfelelő ember ,ezt már egyre frusztrálóbbnak érzem a mai világban ahol már 13-14 évesen pasiznak a lányok.Volt valalaki ilyen helyzetben?
2019. szept. 7. 08:23
1 2
 1/11 Barackoshányás ***** válasza:
63%
Én. Szenvedjünk együtt, és utáljuk az összes párkapcsolatban élő embert, vagy azokat, akiknek legalább az első csókjuk megvolt...
2019. szept. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem az. Nekem 22 évesen volt az első.
2019. szept. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem ciki, egyáltalán! És hidd el, nem te vagy az egyetlen.
2019. szept. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Dehogy ciki. Nekem ugyan 17 vagy 18 evesen volt az elso csokom (mar nem emlekszek ra), utana tobb lannyal is sokat csokoloztunk de kapcsolatom egeszen 21 eves koromig nem lett. Most 22 multam de mar megint szingli vagyok es orulok, hogy megszabadultam tole egy ev utan. Hidd el, ami jo es jonnie kell az jonni fog, ne gorcsolj ra. En most peldaul elvezem, hogy nem kell senkivel foglalkozni ;)
2019. szept. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem az!:D Én lassan 20 leszek és még nekem sem volt. Se barátnőm se csók se semmi. Meg rengeteg ilyen ismerősöm van fiú-lány(szinglik) csók téren sem más a helyzet többségüknél. És ne aggódj emiatt😊 A tiéd még lehet 1000x jobb mint az ő első csókjuk volt!!😀
2019. szept. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Én 18 vagyok s még nem volt pasim. Hogy ciki-e? Nem. 17 évesen meg már nem tűnt fel, hogy a ,,ciki'' szót csak az amerikai tinifilmekben, meg itt lehet csak látni?
2019. szept. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanebben a cipőben járok

17/L

2019. okt. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, várnak még rád szép napok. Ne türelmetlenkedj, de légy nyitott, viszont ne omolj azonnal a karjaiba az első szimpatikus fiúnak. Ismerkedj, válogass, fiatal vagy még.

Ffi.

2019. okt. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki, ezzel én is így vagyok (16/l)
2019. okt. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
Istenem, annyi ilyen kérdés van szinte minden életkorhoz...ha ennyi eszed van, és ennyire érdekel mit gondolnak rólad akkor egy darabig még tenyleg ne kezdj kapcsolatot. Nem ciki, senkit sem érdekel
2019. okt. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!