Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk! Ti hogy mutatjatok ki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti hogy mutatjatok ki ha tetszik egy lany?

Figyelt kérdés
Milyen jeleket adtok neki?
2019. okt. 5. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Sokat nézzük,róla ábrándozunk,a képére verjük ki.
2019. okt. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Odamegyek hozzá.
2019. okt. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Keressuk a tarsasagat, sokat nezzunk fele es probalunk mindig beszelni vele, foglalkozni. Mar aki nem tul felenk...
2019. okt. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

-Menj oda hozzá

-Beszélgessetek olyanról amit ő szeret

-Ha el hív valahová menj vele

-Ha elkérsz tőlle valamit akkor érintsd meg a kezét

-Néz mélyen a szemébe

-Állj sokszor közel hozzá

-Nevettesd meg

Csináld ezeket és szerintem fogja venni a lapot

2019. okt. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
En lany vagyok, es ugy vettem eszre hogy egy srac eleg sokat nez a szemembe es ezert gondoltam hogy megkerdezem hogy a fiuk hogy gondoljak ezt az udvarlas dolgot:D
2019. okt. 5. 21:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Lányként nekem a barátom olyan jeleket adott, hogy simogatta a kezem, a derekam, mindig közel húzódott, az egyébként haverságba is beleférő ölelések egyre hosszabbra és szorosabbra nyúltak... Aztán mind kiderült, ez mind tudat alatti volt nála, mert csak kb 1 hónappal később kezdett tudatosan közeledni (akkor már fogta a kezem)
2019. okt. 6. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig keresem a tekintetét,(ha a szemébe nézek megnyugszom és mintha a legjobb érzés lenne(el is vörösödöm:D, de utána mindíg elszomorodom, mert nem az enyém, es nem tudom az lehetne e,ha mindenki beszél, akármilyen halkan is az ő hangját hallom, tehát figyelek rá, ha tudok hozzászólok, próbálok neki minél többmindenben segíteni, ha valaki a háta mögött sértegeti akkor én azt a beszélgetést messziről kerülöm, vagy felszólok mellette. De én lehet a szerelem egy durvábbik fokát élem, 0-24ben rá gondolok, folyamatosan jeleket figyelek stb. Na de mindeggy is, ha lány vagy szerintem feltűnik ha egy fiú beléd van esve. És ha ezt észreveszed ne felejtsd el hogy nem csak ő kezdeményezhet. Sokan félénkek ilyen helyzetekben, jómagam is.
2019. okt. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!