Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti hogyan mutatjátok ki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogyan mutatjátok ki ha tetszik nektek egy lány?

Figyelt kérdés

van egy fiú akivel együtt járok hittanra velem egy idős , igazából szerelmes vagyok belé és nem tudom hogy én bejövök e neki , mert sok olyan jelet ad hogy valószínűleg ,meg mindenki azt mondja hogy össze illünk , és az osztálytársa is azt mondja hogy szerinte tetszem neki mert, hogy sokat néz órán, próbál megnevettetni.

Szóval azt szeretném megkérdezni hogy ti fiúk ,hogy mutatjátok ki ha tetszik nektek egy lány?


2019. márc. 2. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:

1). Ha bátortalanok, tapasztalatlanok stb. vagyunk - valamilyen oknál fogva megszólítjuk a lányt, hogy elkezdődjön a társalgás.

2). Ha már tapasztaltabbak és bátrabbak vagyunk, akkor azt tesszük, amit az első pontban írtam.

3). Azt írod, hogy sok jelet ad feléd. Na, ez a harmadik módja a szimpátia kimutatásának. Nem akarom latin tudásomat fitogtatni (mert nincs, csak ismerek 1-2 közmondást), de egyet leírok magyarul: "Okos embernek ennyi is elég." Vagyis érts belőle. Sok sikert!

F.

2019. márc. 3. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2019. márc. 3. 22:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát eléggé egyértelmű jelek, de ennél már csak az jobb ha már rendszeresen hív el például magához, az egy olyan jel hogy elolvad mikor téged meglát, és keresi a társaságod.


ha mondjuk lesz olyan hogy kettesben vagytok és a keze le van rakva maga mellé, akkor finoman, lassan ragd rá a saját kezed, ha a fiú ott hagyja akkor a tiéd. Pár pillanat múlva rád fog nézni és szerintem a leirt dolgok alapján biztos azt fogja megkerdezni hogy: leszel a barátnőm, vagy legalábbis valami nagyon hasonlót.


Ha sikerült írd le, hidd el ha szereted ő is viszonozni fogja. ( a leirtjaid alapján, sok sikert), F

2019. márc. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg valami, a hittanra úgy érted hogy elkisér az is biztos jel. Megegyszer sok sikert légy bátor
2019. márc. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!