Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátnőmbe? Ő viszonozza legbelül? 16/l

Figyelt kérdés

Ez mar biztos hogy az vagyok belé.. Nem szoktam felé lépni csak a sima búcsú ölelés ami hosszabb mint csak egy sima ölelés meg érzem h erősen ölel. Ő 1 nap többször megszokott ölelni van h előről vagy van hogy hátulról. Meg van hülyeségből ez a ,,járunk" szórakozás is. Ha megkérdezik hogy leszbik vagyunk-e ő egyből mondja igen meg hogy baj-e?! Meg van hogy beleül az ölembe Stb. Viszont van barátja és nem szereti de jó lenne szakitanának igaz akkor se vallanék. Van egy olyan érzésem hogy ő is érez valamit..sokszor elgondolkodtam h vajon ha sokat inna ő is, nekem meg nem kéne annyit de hogy akkor merne-e olyat lépni vagy egy együtt töltött éjszaka. Én voltam fiúval együtt de 3 honapig tartott es utánna jöttem rá h a barátnőmet szeretem igazabol.

Mi a véleményetek? Mikkel lehetne kideríteni hogy ő is érez-e valamit? (Megfigyelések milyen jelek vannak stb)


2018. dec. 4. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A lányok sokszor hülyeskednek ezzel..

Én is szoktam a legjobb barátommel, pedig nekem is van baratom akit imádok.

Ez csak ilyen lányos dolog, szerintem csak jól esik, hogy törődik veled.

Amúgy az a gond ezzel az egésszel hogyha vallasz nem biztos hogy viszonozza és akkor lehet oda lesz az egész barátság.

Óvatosan kerdezgesd mi a véleménye a lány lany kapcsolatokrol őszintén meg ilyenek.


17/L

2018. dec. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy nap majd elmondod.. és onnantól már minden más lesz, kérdés milyen értelemben más...
2018. dec. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor gondolom jobb ha elkezdek valahogy újra csak barátként tekinteni rá:/ Vallani józanul biztos nem vallanék mert tönkre menne minden xd csak igy rossz érzés hogy esélytelen. Tudom hogy alapbol ez normális hogy vannak ilyenek barátságba csak gondoltam ha már mindig a seggem csapkodja vagy neha comb simogatas akkor valami lehet de tevedtem:/
2018. dec. 6. 18:49
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Fura hogy most írok ide, valószínű nem is látod amúgy. De elég régi ahhoz a kérdés hogy elmondd mi lett, szóval én is ilyesmi helyzetben vagyok, vagyis ennyire ő nem mutat erdeklodest de úgy érzem én érzek valamit iránta és ő és irántam... Szóval happy and lett?💖
2020. aug. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!