Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogyan mondjam el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan mondjam el egy lánynak, hogy tetszik ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit ezer éve ismerek, tudok róla kb. mindent, azt is tudom nagyon régóta, hogy ő is szerelmes belém, de nem tudom, hogy ebben az esetben hogyan mondjam el neki, hogy szeretem. Csak úgy álljak elé és mondjam el neki, esetleg hívjam is el randira utána, vagy inkább előbb hívjam el randira és ott mondjam el neki? Egyáltalán van valami értelme a randinak, ha tényleg mindent tudunk egymásról? Végülis, nagyon romantikus egy személyiség, szóval szerintem tuti örülne, ha el hívnám valahova, csak tényleg nem tudom, hogy melyik opció lenne a jobb.


A válaszokat előre is köszönöm!



2019. okt. 6. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hivd el randira és ott mond el ha romantikus biztos örülni fog a gesztusnak
2019. okt. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 Köszi a válaszod. :) Még azért megkérdezek egy-két embert.
2019. okt. 7. 03:47
 3/6 kargor ***** válasza:

Hello!


Akkor én is azt írom, hogy hívd el randira!

2019. okt. 7. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hívd át filmezni (~ ̄³ ̄)~
2019. okt. 7. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#3 Köszi neked is a válaszod! Valószínűleg így lesz, csak kicsit másképp. Bonyolult. :)


#4 Azt azért nem. Bele se menne, kezdjük ott. De azért köszi a válaszod. :'D

2019. okt. 9. 08:38
 6/6 LevcsaMC válasza:
Hali csak beszélges vele olyan dolgokról ami pont a szerelemmel kapcsolatos. Majd kérdezd meg hogy szerelmes e valakibe. És ha meg kérdezi hogy te kibe vagy akkor mond azt hogy beléd és csókold meg.
2019. nov. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!