Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú az osztályombó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú az osztályomból, de nem merek vele még beszélgetni se. Mit tegyek ebben az esetben, ha tudom hogy már csak másfél évet leszünk osztálytársak?

Figyelt kérdés

6.-ban jöttem ebbe az osztályba, és 7. osztály novemberében emellet a fiú mellett ültem matekórán. Így volt kb 3 hónapig aztán így megkedveltem. Nem tudom lehet-e ilyent mondani de rájöttem hogy tetszik. DE olyan szinten, hogy

akarva-akaratlanul őt bámulom, és amikor ő is rámnéz, akkor hirtelen elfordulok. Amikor hozzámszól, 1-2 szónál többet nem merek beszélni vele.

Szerintetek mit tegyek ahhoz, hogy ő, (de senki más a suliból), észrevegye hogy teszik nekem?

Léci segítsetek.



2017. márc. 30. 16:44
 1/3 anonim válasza:

Ne fordulj el, ha rád néz. Szerintem.

Mosolyogj rá, legyél vele kedves, vagy ha mond valamit kérezz rá kedvesen. (Tényleg?)

Más tippem nincs

2017. márc. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Másfél év sok idő ahhoz, hogy alakulhasson valami, de pont elég kevés ahhoz, hogyha félresikerülnének a dolgok, ne legyen túl kínos.


Különben akárhogy számolom, hetedikes vagy, és a kérdés is elég komolytalan, szerintem nézd még egy évig, aztán ha a srácnak is bejössz, észre fog venni :)

2017. márc. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokt!

A baj csak az, hogy amikor beszélgetünk, akkor mindig attól félek, hogy valahogy észreveszi hogy teszik nekem, és hogy azzal fog mindenki zaklatni az osztályomban...


De tényleg köszi a válaszokat!

2017. márc. 31. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!