Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmet érezhetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet érezhetek?

Figyelt kérdés
Furcsa kérdés ez, magam is furcsának tartom. A barátnőm iránti érzéseimről lenne szó. Igazából elég bizonytalan típus vagyok mostanság és az az érzéseimmel sincs másképp. 6 hónapja együtt vagyunk már és felmerülnek nekem alkalom adtán kétségek a szeretetemben. Magam sem értem miért, de mostanában ilyen vagyok. Olvasgattam a fellángolásokról is, de nem hinném, hogy nálam erről szólna. Vannak alkalmak amikor érzem a felhőtlen szerelmet, amikor együtt vagyunk, de persze nem minden együtt létnél. Ugyanakkor mindig élvezem a társaságát bárhol is vagyunk. Ha eltekintek az elfogultságtól, akkor azt mondanám, hogy egy átlagos lány, de én mindig megláttam benne a szépet. Ragaszkodásom nagyon erős iránta. Nagyrészt úgy érzem szeretem őt, de néha mégis megkérdőjelezem magamban ezt. Kicsit azért aggaszt ez a megkérdőjelezés, még ha másnapra el is múlik. Mennyire normális ez? Idővel változhat? Szerintetek ez szerelem is lehet?

2019. okt. 8. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Igazából neked kellene eldöntened hogy valóban szereted őt, vagy úgymond csak az a ragaszkodás köt hozzá. Nem mindegy hogy valakivel azért vagy együtt mert szereted, vagy egyszerűen csak megszokásból. Valahogyan ezt próbáld meg magadban letisztázni. Próbáld meg megfogalmazni magadban hogy mi az ami miatt elbizonytalanodsz, és gondolkozz el azon hogy ezen az idő, vagy bármi más változtathatna-e.
2019. okt. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen és próbálom is tisztázni magamban, de nem igazán megy. Legtöbbször minden rendben van, vannak pillanatok amikor borzasztóan érzem a szerelmet és néha olyanok is amikor feljön ez a kétely. És már nagyon zavar és nem tudok vele mit kezdeni.
2019. okt. 9. 20:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Mostantól kezdve csak arra gondolj, mennyire helyes, csinos szép a lány. Szerintem szerelmes vagy, de még nincs kiforrva. Ne kételkedj az érzéseidben. Meglehet, hogy idővel egyikőtök kezdeményezésére a kapcsolat megszakad. Fiatalok vagytok. Az ismerkedés pedig már csak ilyen. Elkezdődik, folytatódik aztán vagy beválik, vagy nem.
2019. okt. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!