Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmet vallottam egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet vallottam egy lánynak messengeren és nem válaszolt semmit, honnan tudhatom meg hogy akkor ő szeret e vagy mi van, hogy kérdezzem meg úgy hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
2019. jún. 22. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Bocs de itt az a gond hogy messengeren vallottad be. Értem én hogy személyesen nehéz de azé na. Ha komoly kapcsolatra számítasz akkor minimum hogy nem üzenetben vallod be az érzéseid. Annó mikor én ált. iskolás voltam utoljára ötödikbe volt olyan hogy messengeren találták ki hogy járnak. Hány éves vagy 12?
2019. jún. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar megbántani, de ugy latszik, nem akar toled semmit
2019. jún. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer a harmadik randi végén közölte a srác, hogy szeret. Én élőben sem válaszoltam semmit. Erre megkérdezte, hogy nehezemre esne nekem is kimondani?!

Mondtam, hogy igen, aztán sarkonfordultam.

Ne erőltesd, ő nincs hasonló érzelmi szinten.

2019. jún. 23. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazuk van az előttem válaszolóknak,viszont ez az egész nagyon hiányos. Ha előtte itt beszéltetek sokat,akár rendszeresen,akkor mindenképpen,de ha esetleg messze laktok egymástól,és itt tartjátok a kapcsolatot szerintem érdemelsz mindenhogy egy korrekt választ erre.

Esetleg ha tudod,hogy nemsokára találkoztok akkor élőben sokkal jobb ezt az egészet tisztázni,akkor engedd el a messengert és inkább élőben,sokkal többet ér az.

2019. jún. 23. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én egy nagyobb városban lakok ő ettől a várostól 10-20km re lévő faluba mert egy suliba járunk csak ugye most nincs suli.. na mindegy szóval a lány sokat jár egerbe ezért tudnánk találkozni , csak mit mondjak neki? Hogy gyere már el ide meg ide beszéljük ezt meg vagy mit??
2019. jún. 23. 05:43
 6/8 A kérdező kommentje:
Szóval elég sokszor tudnánk találkozni mert sokat jár ide a városba..
2019. jún. 23. 06:17
 7/8 anonim válasza:
Igen tényleg hiányzik egy-két infó legalábbis számomra a történetből. Kezdve azzal, hogy amúgy milyen a viszonyotok? Mármint értem én, hogy egy iskolába jártok, de azon kívül, csak úgy spontán találkoztatok már? Közelebbről ismertetik egymást? Beszéltetek folyosón, teremben, udvaron vagy valahol máshol? Esetleg egyszer köszöntetek egymásnak és utána máris Facebook ismerősök lettetek? Mármint ne vedd rossz néven, nem akarlak megbántani, de egy lány csak úgy nem fog egy random srác közeledésére pozitívan reagálni, akivel a való életben még egy szót sem beszélt. Ha pedig jóban vagytok és már többször is beszéltetek személyesen, akkor szerintem simán mondhatod neki, pontosabban megkérdezheted tőle, hogy lesz-e kedve valamikor bemenni Egerbe mert szeretnél vele személyesen is beszélni vele arról, amit írtál neki messengeren. Legalábbis én ezt tartanám a legjobb ötletnek.
2019. jún. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon jól ismerjük egymást szunetben sokat szoktunk beszélgetni..
2019. jún. 23. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!