Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fizikai kapcsolat ki tud...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizikai kapcsolat ki tud alakitani szerelmet egy srácban?

Figyelt kérdés

Van egy fiúbarátom, akivel két éve szoros a kapcsolatunk. Korábban nem éreztem iránta semmit, szerettem, mint barát. Azonban az elmúlt fél évben többször is kerültünk olyan helyzetbe (bulik miatt), hogy együtt aludtunk. Kezdetben nem gondoltam ebbe semmit, lány barátaimmal is sokszor alszom, csak az a különbség, hogy velük nem összebújva, mint ahogy ezzel a sráccal. Sosem csókolt meg, vagy tapizott le, mert tudja, hogy én nem egy könnyen kapható lány vagyok és nem biztos hogy jól reagálnám le, ha egy buli után részegen történne ilyesmi.

Na de a lényeg, hogy nem tudom, hogy csak emiatt-e, de én már szerelmes vagyok ebbe a fiúba. Nem tudom. hogy elmondjam-e, mert ha egyoldalú az egész, akkor félek, hogy a barátságunk bánná ezt az egészet. És mivel én benne vagyok ezekben az együttalvásokban, szerintem azért valahol sejti, hogy én mit érzek, és mivel ennek ellenére nem próbálkozott még be, attól tartok, hogy ez egyoldalú.

Ezért szeretném megkérdezni, hogy szerintetek valamilyen vonzódást kialakit az, hogy valakik együtt alszanak párszor? Mert ha van már vonzódás, meg ugye a barátság miatt bizalmi kapcsolat, akkor párkapcsolatra is van esély, nem?

Vagy esetleg az összebújva elalvás, szoros ölelések és mély beszélgetések csak egy lányban tesznek ilyen mély benyomást, egy srácnak ennél több kell hozzá?

Ezen kivül amúgy csomó minden mást is csinálunk együtt, de számomra azok nem különböznek azoktól amiket más fiúbarátaimmal is csinálok.

Minden véleményért hálás lennék.

17L



2019. júl. 21. 15:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagy könnyen kapható, csak egy sráccal alszol bulik után néha bebaszva. :D
2019. júl. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
A helyében találnék olyan lányt,aki nem ba...ik be 17 évesen ennyiszer.
2019. júl. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Hat am ja az h egyutt alszol fiukkal az kicsit ellentetben all a nem vagyok konnyen kaphato kijelenteseddel, de en ezert nem itellek el, am valszeg a fiu is benne lenne a dolgokban, a kerdes az miert nem nyit egyikotok se a masik fele.
2019. júl. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Igen ezen a "nem egy könnyen kapható lány vagyok" kijelentéseden én is nagyot néztem. Amúgy furcsálom, hogy nem hajaz a dugásra. Mivel nem ismerlek nem tudom milyen vagy belülről, de úgy néz ki, hogy szeret barátként. Önmagában az együttalvás vonzódást kialakíthat, de szerelmet nem nagyon tudok elképzelni belőle. Én is szeretek csajjal aludni (milyen meglepő fiú létemre) meg komolyan beszélgetni. A párkapcsolat esélye simán benne van. De nem sok infó van arról, hogy a pali mit érez. Távolról meg nem látok bele a fejébe. Ha ténylegesen szeretnél valamit tőle akkor hajrá, több közös program, közös érdeklődési körök kialakítása és felépülhet a kapcsolat, az esély megvan.

17f

2019. júl. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

Igen! Erről dalol Nagy Feró!


https://www.youtube.com/watch?v=htBtbgLl4Dg

2019. júl. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
65%

Sokan itt elfelejtik, milyen volt fiatalnak lenni :)

Szerintem beszélj vele őszintén, és mondd el neki, mit érzel. Ha ő is így érez, akkor szuper, viszont, ha nem, akkor érdemes kicsit nagyobb távolságot tartani, mert neked fog fájni, ha viszonzatlan a dolog.

Nálunk is hasonló volt a helyzet, viszont a srác érzett többet irántam. Nem ment rá a barátságunk szerencsére.

26L

2019. júl. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő is szeretne, már lépett volna.
2019. júl. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

Édesanyád mit szól hozzá, hogy ilyen életmódot élsz?


Amúgy nyilván azért nem próbálkozik nálad a srác, mert nem jössz be neki. Ez van. Ha akarna veled járni, már mondta volna 2 év alatt. Az, hogy nem tapiz éjjel, csak annyit jelent, hogy fizikailag sem tetszel neki.


Egyébként megértem. Már bocsi, de nekem sem kéne olyan csaj, aki 17 évesen (és gondolom nem most kezdted :) ) rendszeresen részegre issza magát és együtt alszik srácokkal. Ez elég gáz viselkedés.

Gondolom a csávó sajnál, és azért engedi, hogy vele aludj néha. Családod meg otthonod nincsen amúgy, ahova haza tudsz menni bulik után? Vagy ennyire gázra iszod magad, hogy anyádék nem engednek már be a lakásba?

2019. júl. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
Hát én megcsókolnám. Nem látok benne kockázatot. Ha véletlen mégse vonzódik hozzád (amit én kizártnak tartok) legalább kiderül. Szvsz van 95 % esélyed.
2019. júl. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Jah, én nem olyan lány vagyok, csak minden héten bebaszok és fűvel-fával együtt alszok. Aha, értem.
2019. júl. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!