Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért kötődöm hozzá? Beszélnem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kötődöm hozzá? Beszélnem kéne vele?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel márciusban megismerkedtem, aki el is hivott randizni aztán nem lett belőle semmi. Majd egy idejig nem beszéltünk, de azt vettem észre, hogy mindennap vártam, hogy irjon es fokozatosan belédszerettem. Majd elkezdett zaklatni meg reagálgatni a fotóimra, naponta irogatott nekem, de féltem visszairni, nehogy lebasszon. Aztán kitorolt az ismerosei kozul. Mindennap gondolok rá és ha meglátok róla egy képet vagy a régi beszélgetéseinket görcsbe áll a gyomrom.. És mindennap sírok miatta.. Pánikbeteg is lettem..azóta is mindennap róla beszélek.. Felkéne őt keresnem? Vagy mitől lehet ez?

2019. okt. 8. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Lehet hogy jó lenne beszélned vele. Annak hogy teljesen kikészíted magad sok értelme nincsen. Talán ha megbeszélnének te is jobban lennél, és nem lennének rossz érzések benned .
2019. okt. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1: köszönöm 💕
2019. okt. 8. 23:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is beszelj vele. Lehet h csak vmi félreértés miatt tavolodtatok el egymástól, amit meg lehet beszélni. Hajrá ☺
2019. okt. 9. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 nem hiszem :) szerintem ramunt
2019. okt. 9. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!