Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lenne értelme a szüleivel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne értelme a szüleivel beszélnem?

Figyelt kérdés
Pár hete megismertem egy lányt interneten, nagyon megbírtuk egymást mind ketten, az egyetlen gond hogy ő vagy 180 km-re lakik tőlem. Én és ő is úgy vagyunk vele hogy megoldható a távkapcsolat, viszont képtelen elmondani a szüleinek hogy egy netes fiúval akar kapcsolatot mert szinte biztos benne hogy nagyon rosszul reagálnának, és addig találkozni se bírunk. Viszont azon gondololkodtam hogy titokban írok egy hosszú üzenetet az apjának vagy az anyjának magamról, hogy ismerem a lányát és szeretnék vele lenni, magamról pár mondatot, és még 1-2 dolgot. Nagyon nagy hülyeség lenne ez?
2019. febr. 1. 00:36
 1/9 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem nem lenne hülyeség :)

Nagyon aranyos lenne tőled, biztos értékelni fogják a szülei ;)

Hajrá!

2019. febr. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Őszintén!


Van BÁRMI, reális esélye, hogy ebből lesz valami?

És nem arra gondolok, hogy talán 2-3 alkalommal egy évben találkoztok, hanem olyanra, hogy idén ugyanoda mentek tanulni, vagy odaköltözöl, vagy van kocsid és heti 3X leugrasz,...?


Ha nem, akkor ez értelmetlen!

2019. febr. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszönöm a bíztatást. :D

Másodiknak: Bőven több lenne mint évi 3 találkozás, 200 kilométer egyeltalán nem olyan sok mint amennyinek hangzik

2019. febr. 1. 07:16
 4/9 anonim válasza:
100%

A csaj háta mögött nagyon rossz ötlet.

Vele megbeszélve oké.

2019. febr. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi értelme. A barátnődre próbálj meg hatni, hogy merjen felvállalni. Ha nem megy neki, ne erőltesd. Vagy benned, vagy a szüleiben nem bízik, de valami nagyon nem oké. Értem én, hogy szereted meg minden, de ennyi rátermettséget, önállóságot azért bártan elvárhatsz a barátnődtől. Mi lesz akkor a többi kérdéssel? :)

Az lehet probléma, ha miután elmondtátok, a szülők nem örülnek, de hogy megelőlegezitek és nem meritek megkérdezni se, elég gáz.

2019. febr. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj a negatív válaszért, de ez az igazság. Ha azt akarod, hogy kiröhögjenek a szülei, akkor írj nyugodtan. Mivel, mint írtad, rosszul reagálnának rád. Egy üzenettel csak mégjobban lejáratnád magad, főleg, hogy ebből kis eséllyel lesz hosszútávú kapcsolat. A távkapcsolat bármit is mondasz most, nem fog működni évi pár találkozással. Úgyis jön valaki más mindegyikőtök életébe, akivel nem virtuális lenne a kapcsolat. Szóval játszadozhattok egy darabig egymással, de készülj fel rá, hogy ez kevés lesz az együtt maradáshoz. Egy jótanács a jövőre nézve: a szülők féltik a lányukat, főleg egy neten összeszedett ismeretlentől. A lányos apák ölni tudnának a lányuk biztonságáért. Képzeld el, hogy a lány apja mit reagálna egy üzenetre tőled. A kiröhögés még a jobbik verzió, mert leányzó is kaphat azért, hogy idegenekkel ismerkedik neten.
2019. febr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%

Hülyeség. Gondolj bele mint apa h valaki csak úgy tok anonim radir h “amúgy tetszik a lányod, szeretnek talizni vele”

Én akkor eltiltanám a gyereket minden elektronikai eszkoztol

Max úgy lenne hiteles h leutazol hozzájuk és dumaltok

Akkor talán sikerülne a dolog

2019. febr. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
(Személyes tapasztalatom alapján) hülyeség. Ha nem meri nekik elmondani,annak oka van. Nekem is a barátom a hátam mögött beszélt velük és csak többet ártott mint használt.
2019. febr. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. febr. 2. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!