Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kéne beszélnem a lánnyal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne beszélnem a lánnyal?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályomban akit 1. osztály óta ismerek. Nem osztálytársak voltunk csak szimplán évfolyam társak. Sose beszéltünk igazán. Majd a későbbiekben amikor már idősebbek lettünk összejöttem a legjobb barátnőjével akivel együtt voltam kb 1 évet. Azalatt az idő alatt nem voltam jóba a lánnyal, egyáltalán nem kedveltük egymást. Amikor szakítottam a barátnőjével én meg ez a lány ténylegesen nem beszéltünk egy szót se. Majd mostanában kb egy fél éve elkezdtünk beszélgetni. Igazán jóba lettünk, suliba is beszélünk és mindig hazakísérem. A lány elég zárkózott még megölelni sem merem mert félek a reakciójától. És pár hónapja elkezdett bejönni nekem a lány. Egyre több időt akartam vele tölteni, és mindig egy olyan "féltékeny" érzés tőrt ki belőlem ha egy másik fiú viccén nevetett. Ez még most is tart és megpróbálnék felé közeledni. Interneten se beszélünk semmit mert nem szeret ott beszélni ezért amennyit tudok az iskolában vagy azon kívül beszélek vele. Szóval a kérdésem annyi lenne, hogy tudna e valaki tippet adni hogyan közeledjek a lány felé?

2019. febr. 21. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Hívd el sütizni vagy vigyél valamit és keres egy csendes helyett.


És valahogy így:


Figyú pl: Bogi( nemtom hogy hívják), az utóbbi időben felfigyeltem rád és nem tudom, te hogy érzel irántam és mit gondolsz rólam. De én majd megveszek érted, tetszik a hajad a szemed az arcod a mosolyod és ha meglátom, hogy más srác viccein kacagsz akkor legszívesebben a földbe döngölném a patkányt. Mert nekem te kellesz...

2019. febr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rajzolj neki egy virágot, az se baj, ha nem lesz szép, a gesztust akkoris értékelni fogja; mert ugye nem rajzolunk mindenkinek virágot.
2019. febr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*Ja és akkor majd láthatod talán a reakcióját, hogy hogy viszonyul, de ha ő is bír téged, ha legalább sima barátként, akkoris szerintem pl sütizni tényleg akár elmehet veled; amit ott írtak; szal csak ha te viszont nem jösz be neki esetlegesen, akkor meg előre mondjuk pl leszögezi, hogy találkozik veled, de ez nem 'randi'. De még tényleg az is kiderülhet elhívásból is, meg talán rajzolásból is, hogy hogyan viszonyul hozzád.Az is lehet, hogyha esetleg nem szeretne semmit, akkor pl rajznál rögtön közli, találkozáskor meg a tlaálkozón; hogy pl ha csak szimpla barátként tudna rád tekinteni;ha meg bejössz neki, akkor nyert ügyed van.
2019. febr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!