Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehetne elérni, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne elérni, hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy srác aki már egy ideje bejön. Később megtudtam a nevét. Megint később bejelöltem facebookon és úgy lettünk ismerősök. Általába a napom is megszokta nézni. Egy suliba vagyunk és évfolyamtársam. Most a napokban létrejött egy ilyen infós foglalkozás. Ő is meg én is benne vagyunk a csapatba. Már amikor először bejött a terembe pár fiúval, akkor is nézegetett. Többször összenéztünk. Azóta ahogy telnek a napok, a kb 4 nap alatt egyre közelebb kerülünk egymáshoz. Látszik rajta hogy tetszek neki ez egyértelmű. Sokszor keresi a társaságom, mellém jön, mellém ül. Beszél hozzám, kérdezget. Sokszor nézeget így sokszor találkozik a tekintetünk és nézzük egymást, csak valahogy aztán én mindig elkapom a tekintetem. Valahogy kicsit zavarba jövök vagy nem tudom🤣 Közeledik is hozzám, rátámaszkodik a vállamra, átkarol, masszírozgat, csikizi az oldalam, simogatja a hátam, hozzám ér, közel jön hozzám, összeér a térdünk, beszélgetünk meg ilyenek. A hideg is kiráz amikor megéeint és jó értelembe. Tényleg nagyon sokszor odajön hozzám. Mindig figyeli hogy merre vagyok mit csinálok és odajön mellém közel vagy a hátam mögé. Meg így ahogy beszélgetünk és egymás szemébe nézünk, van hogy elmosolyodik ő is meg én is. Ez azt jelenti szerintem hogy zavarba jön ő is valamikor meg én is. És mindketten kérdezgetünk egymásról. Olyat is kérdezett, hogy itt helybe a városunkba voltam e már valakivel együtt. Válaszoltam aztán kérdezte hogy és kik azok ha szabad kérdezni és közbe elmosolyodott szóval így zavarba volt. Nap végén pedig velem jött a kapuig aztán mondta hogy majd akkor találkozunk holnap. Lement az a 2 nap aztán jött a hétvége. Én csak rá tudtam már akkor is gondolni. Írtam volna neki mert biztos hogy örült volna de én nem akartam. Aztán vasárnap arra keltem hogy éjfél után rámírt. Azt hittem rosszul látok🤣 Örültem nagyon. Visszaírtam és írkáltunk egy kicsit. Aztán valahogy megemlítette a barátnőjét... Fhuu ez nagyon rosszul jött nekem. Azt hittem nincs senkije és alakul a helyzetünk aztán megemlíti a barátnőjét... Ki gondolta volna ezt, akinek van valakije az nem hesszelget mást, nem közeledik hozzá nem keresi meg semmi. Azóta elrontotta ez a kedvem. Olyan jó lenne minden csak az a probléma hogy barátnője van. Láttam a barátnőjét instán és ah annyira gáz az egész lány ahogy van hogy inkább ne is mondjuk😅 Nem egóból mondom de azért engem mondjuk össze se lehetne hasonlítani vele mert nyilvánvalóan jobb vagyok. Ahogy megláttam azt a lányt vele az instán, csodálkoztam hogy állhat le ilyen srác egy pont olyan lánnyal. Nem hozzá való és hát tényleg ronda enyhén kifejezve. Naa de ugyanúgy ment minden hétvége után ahogy eddig.  Közeledünk beszélgetünk meg ilyesmik. Már meg is öleltük egymást. Nagyon látszik rajta hogy bejövök neki én is és ennek úgy örülök hogy kölcsönös. Másoknak is feltűnik.. Néha néha basztatnak is minket😂 El akarom érni hogy egyre több időt töltsünk egymással, jobban érezze magát velem mint azzal a barátnőjével és belém szeressen. Bejövök neki le se tudná tagadni. Igaz hogy barátnője van, de akkor szerintem nem szeretheti eléggé hogyha mégis közeledik hozzám. Az esély megvan rá hogy velem legyen mert tetszek neki. A külsőm megvan hozzá. Már csak a viselkedésemmel kéne kicsit alakítanom jobban a fejleményeket. Elcsábítani. Nem pont azt akarom hogy elvegyem a barátnőjétől de ha nem is szereti akkor amúgyis velem lenne jobb. Ő közeledik hozzám jobban, én kicsit leplezem is amúgy valahogy. Jobban is kimutathatnám hogy bejön. Nem szeretném hogy bárki is most elítéljen engem mert magamnak akarom őt. Van rá alap amiért így akarom. Meg most gondoljunk már bele jobban... Ha valaki kapcsolatban van és mégis megfogja valaki más, akkor nem kérdés kinél a helye. A legjobb nem mindig akkor jön amikor várná az ember. És amúgy a sulis foglalkozáson kívül is adódik alkalom hogy vele legyek. Az anyukája műkörmösnek tanult, most gyakorol és kellenek neki emberek rá. Hívott engem hogy menjek ha akarok. Szerintem meg kéne ragadni ezt is. Minél többet lássuk egymást az a lényeg most. Ma pedig a holnapról beszélgettünk a suliról aztán azt mondta hogy utána elmegyünk valahova jó? Mondtam jó. Ez olyan hirtelen jött. Ha úgy nézzük akkor ez tali lesz. Remélem tényleg összejön és elmegyünk valahova ketten vagy sétálni. Ha meg nem mondaná mégse, akkor felhoznám én. Merésznek kell lennem mert csak így érhetem el amit akarok. Szerintem ő is lenne velem, csak lehet most nem tudja még ő se hogy mi lesz ebből az egészből. Én nem hiszem hogy igazán szeretné a barátnőjét. Akkor nem viselkedne így velem. Lehet csak úgy vele van valamiért. Én kezdek beleszeretni. Csak rá tudok gondolni mindig ő van a fejembe. Velem kell lennie. Rohadjak meg elérem hogy magamba bolondítsam és együtt legyünk.

De hogyan, ti mit tanácsolnátok? Mit csináljak hogy viselkedjek?



2019. okt. 9. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Előre is gratulálok annak aki ezt végig olvasta :D
2019. okt. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Én végig olvastam :'D

... Fuh te, ez bonyolult

Szerintem beszélj vele a talin, hogy mi van a barátnőjével meg ilyenek

Mondd meg szerintem hogy mennyire bejön neked

Nem tudom amúgy

Vagy a barátnőjével, vagy veled, vagy mindkettőtökkel játszik.

Mondd is meg neki, hogy nem akarod hogy csak játékszer legyél neki, vagy hogy a barátnőjét átcsessze. Válasszon, te vagy a másik csaj.

Muszáj lesz eldöntenie, mert nem játszhat más emberek érzéseivel. És ezzel meg is mutatná hogy igazán fontos vagy-e neki. Lehet szar ötletnek hangzik, de én így tennék. Tisztázni kéne ezt. Te mit gondolsz erről, kérdező?

2019. okt. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azért a helyedben kritikusabban kezelném a helyzetet mert nagy pofára esés lehet vége
2019. okt. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük azzal hogy eléggé gáz hogy te ismeretlenül így beszélsz a barátnőjéről. Attól még hogy állításod szerint te szebb vagy tőle, nem azt jelenti hogy ő csúnyább, illetve attól lehet jó ember, és aranyos csaj, hogy nem egy szépségkirálynő. A másik pedig az, hogy két lehetőség van: vagy tényleg tetszel, habár akkor is gáz, hogy miközben van barátnője van, téged fűzöget, meg talira hív és hasonló. Vagy látta hogy bejön neked amit csinál, és most húzza az agyad. Bármelyik is az igaz, én egy ilyen srácban tuti nem bíznék. Aki ezt eljátssza a barátnője mellett, az melletted is elfogja.
2019. okt. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Alopex válasza:
44%
haj, Egy könyvet írhatnál neki... Ha volt erre időd, hogy ezt megírd, akkor arra is lessz :D
2019. okt. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!